Встановити Adobe Flash Player на Android планшет або телефон можна за допомогою MoDaCo Flash-Downloader


Днями компанія Adobe, як і було раніше оголошено, остаточно припинила підтримку Flash для Android і навіть прибрала відповідний додаток з Google Play Маркета.


резервну копію додатки на майбутнє - адже багато відеоролики в мережі поки ще доступні лише у форматі Flash. Але що робити менш просунутим користувачам або тим, хто випадково відформатував свою SD карту з резервною копією? На щастя, встановити Adobe Flash Player на


Android планшет або телефон можна досить просто за допомогою безкоштовної утиліти MoDaCo Flash-Downloader.

Відомий розробник Paul O'Brien ("Modaco") спеціально для цих випадків створив невеликий додаток і розмістив його в Google Play.

{LikeAndRead}

Користуватися Flash-Downloader до смішного просто: після установки, в списку додатків ви знайдете ярлик для запуску програми. Запустіть її і вона завантажить найсвіжішу (останню) версію apk файлу Android Flash Player з серверів компанії Adobe. Встановіть цей файл точно так само, як ви встановлюєте будь-яке інше стороннє додаток - і на вашому планшеті або телефоні з'явиться підтримка відтворення флеш відео.

Природно, офіційної підтримки плеєра більше не передбачається, і немає ніякої гарантії, що в нових версіях операційної системи Android, Flash Player буде працювати стабільно. Крім того, в будь-який момент компанія Adobe може видалити файли з плеєром зі своїх серверів. У цьому випадку ви змушені будете шукати apk файл Android Flash Player вручну.

{LikeAndRead}

Завантажити MoDaCo Flash-Downloader можна безкоштовно в Google Play Маркеті.

{/LikeAndRead}