Прискорення роботи карти пам'яті Android пристроїв за допомогою програми SD-Booster


Ми вже писали про те, як прискорити роботу карти пам'яті в Android за допомогою програми SD Speed Increase.Прискорення роботи карти пам'яті Android пристроїв за допомогою програми SD-BoosterУ маркеті з'явилося ще один додаток, який дозволяє прискорити SD карту в системі Android.


SD-Booster так само, як і програма SD Speed Increase збільшує швидкість читання даних з карти пам'яті за рахунок зміни розміру кешу (буфера читання даних).


Установка оптимального розміру кеша в системі Android дозволяє збільшити швидкість читання даних з SD карти, іноді навіть в десятки разів.

Програма SD-Booster відрізняється тим, що ви можете задати будь-яке значення кеша від 128 до 8192 кілобайт, а не 5 фіксованих значень 0, 1024, 2048, 3072 і 4098 кілобайт, як це реалізовано в SD Speed Increase.

{LikeAndRead}

В іншому робота обох програм ідентична. Вам потрібно задати необхідний розмір кешу і натиснути кнопку «Apply», Для того щоб зміни набули чинності. Після перезавантаження вашого Android пристрою, розмір кешу повернеться до значення за замовчуванням - 128 кілобайт.  

Якщо ви хочете, щоб поставлене вами розмір кешу, зберігся після перезавантаження пристрою, необхідно включити в програмі опцію «Set on Boot».

Програма працює у всіх версіях Android, включаючи Android 3.x Honeycomb і для своєї роботи вимагає наявності прав доступу root.

Завантажити програму SD Speed Increase можна в Android Market.

Нагадаємо, що точно виміряти швидкість читання даних з SD карти в Android можна за допомогою програми SD Tools, яку можна також знайти в Android Market

{LikeAndRead}

Як встановити ClockWorkMod Recovery на планшет Samsung Galaxy Tab 10.1. Інструкція

Як відновити Asus Eee Pad Transfomer, що перетворився в цеглу після невдалої прошивки.

Кращі програми для Android. Програма відновлення файлів Hexamob Recovery PRO (Завантажити)

Кращі програми для Android. Viber

Flash Player 10.1 адаптували для роботи на раніше несумісних Android пристроях (Завантажити)

Новий Android Market доступний для скачування (Відео)

{/LikeAndRead}