Створення HDR фото на Android пристроях


Перше в світі Android додаток для створення HDR фотознімків від розробників Pro HDR для IOS.


За допомогою програми Pro HDR користувач має можливість в автоматичному режимі створювати приголомшливі своєю красою HDR фотографії, яких ще ніколи не бачили на своєму пристрої одним натисканням пальця.


Pro HDR змусить вас забути ті моменти розчарування, коли доводилося вибирати між безбожно засвіченим небом і практично чорним фоном. Щоб забезпечити максимально можливий динамічний діапазон для вашого фото, Pro HDR робить відразу два знімки, експозиція яких підібрана таким чином, щоб на одному з них були опрацьовані світлі частини картинки, а на другому - темні. Потім програма поєднує два знімка і створює HDR зображення з роздільною здатність аж до 8 мегапікселів.

{LikeAndRead}

Створення HDR фото на Android пристроях Створення HDR фото на Android пристроях

На відміну від інших псевдо HDR програм, які просто беруть один

фотознімок з відсутніми світлими або темними деталями і обробляють його, Pro HDR дійсно розширює динамічний діапазон фотографії, зберігаючи при цьому всі деталі натури. Ефект від програми настільки потрясающ, що спочатку важко навіть повірити, що знімок зроблений вашим пристроєм.

Програма має два режими - повністю автоматичний і ручний, який дозволяє користувачеві вибирати експозицію самостійно.

Однак слід звернути увагу, що програма Pro HDR працює під Android 2.2, тестувалася і показала відмінні результати на пристроях Motorola, більшості телефоноов Samsung і HTC, на телефонах LG і Sony ідругіх підібрати експозицію для отримання HDR фото не завжди вдається правильно.

{LikeAndRead}

Завантажити AndroidMarket

Створення HDR фото на Android пристроях

{/LikeAndRead}