Створюємо живі шпалери для Android своїми руками за допомогою OwnSkin DYI


Я регулярно представляю вам кращі живі шпалери для Android і при цьому намагаюся підбирати такі шпалери, які ви могли б набудувати по своєму смаку. Але, як відомо, найкраща річ - це річ, створена своїми руками. Тому сьогодні я хочу познайомити вас з програмою OwnSkin DYI, за допомогою якої ви зможете створювати власні живі шпалери для Android пристроїв.


Створюємо живі шпалери для Android своїми руками за допомогою OwnSkin DYI


Безкоштовна програма OwnSkin DYI дозволяє завантажувати зі своєї онлайн бібліотеки сотні різноманітних готових тим разом з віджетами і за допомогою вбудованого редактора створити на їх основі власні живі шпалери. Мало того, що програма абсолютно безкоштовна - вона ще й не вимагає наявності root прав на вашому пристрої.

{LikeAndRead}

Своїми власними темами ви можете надалі поділитися з іншими користувачами програми.

Головне вікно програми дозволяє знаходити, вибирати, завантажувати і встановлювати на пристрій сподобалися вам теми. Всі встановлені вами теми можна буде потім знайти на вкладці «My Store» головного вікна програми. Вибравши тему, ви можете переглядати її, дивитися коментарі, оцінки, статистику. Можна також видаляти теми і ділитися ними з іншими користувачами.

За допомогою кнопки «Open / Edit», розташованої в нижній частині вікна, ви можете відкрити тему для налаштування і зміни у вбудованому в програму редакторі.

{LikeAndRead}

Створюємо живі шпалери для Android своїми руками за допомогою OwnSkin DYI

Перейшовши в режим редагування, ви побачите панель керування у верхній частині вікна, на якому розташовані різноманітні інструменти, за допомогою яких ви можете переміщати, обертати, змінювати розміри і анімувати будь-який елемент редагованих живих шпалер.

Крім того ви можете змінювати прозорість, колір об'єктів і навіть призначати їм запуск будь-якого встановленого у вашій системі програми. За допомогою кнопки налаштувань можна блокувати, розблоковувати і видаляти елементи ваших живих шпалер.

У нижній частині вікна редактора відображається номер робочого столу, з яким ви зараз працюєте. Кнопки зі стрілками призначені для перемикання між екранами, а за допомогою кнопки «play» ви можете подивитися, як працюють ваші власні живі шпалери.

{LikeAndRead}

Коли вас влаштує отриманий результат, перейшовши в меню програми, ви можете зберегти власний твір (натиснувши на Save).

 Відеоролик, що демонструє роботу з програмою OwnSkin DYI:

Завантажити програму для створення живих шпалер можна на офіційному сайті розробника за цим посиланням.

Живі шпалери для Android. Ставок. (Завантажити)

{/LikeAndRead}