Завантажити нову версію Google Play Маркет 3815


Додаток Google Play Маркет вкотре оновилося. Нова версія програми 3.8.15 почала надходити на планшети і смартфони в Сполучених Штатах Америки.


Завантажити нову версію Google Play Маркет 3815


Якщо попередні версії програми не містили нічого нового, то судячи з нових пунктів меню, які з'явилися в оновленому Маркеті, компанія Google планує внести серйозні зміни в політику поширення додатків через свій онлайн магазин.

На даний момент ці пункти меню приховані, але незалежні розробникам вдалося знайти їх у вихідному коді додатка і навіть створити власну версію Play Маркет, в якому ці пункти відображаються.

Судячи з цими змінами, у додатку з'явилася підтримка подарункових карт і списків побажань. На даний момент, коли ви відкриваєте меню програми Google Play Маркет, ви бачите наступні посилання: Мої програми, Акаунти, Установки і Довідка. Незабаром там з'являться наступні пункти: Подарункові карти (Redeem) та Списки побажань (My wishlist).

{LikeAndRead}

Як працюватимуть ці дві нових функції поки невідомо - офіційних оголошень про нові можливості, які повинні з'явитися в Google Play поки не надходило. Але швидше за все, найближчим часом, вони будуть нам представлені.

А поки ви можете завантажити нову версію програми Google Play Маркет 3.8.15 і встановити його на свій планшет і телефон точно так само, як ви встановлюєте будь-які інші сторонні додатки.

Завантажити Google Play Маркет 3.8.15

Написано: Більш свіжу версію Google Play Маркет 4.3.10 ви знайдете тут.

{/LikeAndRead}