Завантажити apk файли Flipboard з підтримкою S-Pen і додатки для створення заміток Awesome Note від Galaxy No


Samsung Galaxy Note 8.0 вже на підході та в мережі почали з'являтися apk файли додатків з офіційної прошивки цього планшета.


Завантажити apk файли Flipboard з підтримкою S-Pen і додатки для створення заміток Awesome Note від Galaxy No


Вчора у нас є можливість ознайомитися з двома з них - спеціальної версії Flipboard, оптимізованої для роботи з цифровим пером S-Pen і Awesome Note - багатозадачним додатком для створення заміток, пристосованому для роботи на пристроях з великим екраном.

Додаток Flipboard відрізняється від звичайної версії програми, яку можна скачати в Play Маркеті тільки лише наявністю підтримки S-Pen і буде цікаво власникам планшетів і смартфонів сімейства Galaxy Note.

Що стосується Awesome Note, то воно має працювати і на інших Android планшетах і смартфонах, з розміром екрану 5.5 дюйми по діагоналі або більше.

{LikeAndRead}

Додаток Awesome Note створене компанією Samsung спеціально для пристроїв сімейства Galaxy Note містить безліч корисних функцій і цікавих можливостей. За допомогою нього вии можете робити нотатки, писати записки, встановлювати нагадування і багато, багато іншого.

На планшеті Galaxy Note 10.1  і смартфоні Galaxy Note 2 воно виглядає і працює просто чудово, а ось на пристроях типу Nexus 4 з ним працювати не дуже зручно через їх невеликого екрану.

Я пробував встановлювати Awesome Note на Nexus 7 і воно цілком успішно запустилося на цьому планшеті.

Завантажити Flipboard і Awesome Note від Galaxy Note 8.0 ви можете за наступними посиланнями:

{LikeAndRead}

Flipboard.apk | AwesomeNote.apk

{/LikeAndRead}