Програми для планшетів лончер TasKarou Launcher Overlay миттєвий доступ до налаштувань і функцій систе


Сьогодні ми продовжимо знайомство з лончер для Android планшетів. Навздогін до міні-огляду кращих лончер для цих пристроїв, з яким ви могли ознайомитися позавчора, сьогодні я хочу нагадати вам про ще один цікавий Android лончер.


Програми для планшетів лончер TasKarou Launcher Overlay миттєвий доступ до налаштувань і функцій систе


Якщо вам подобається оригінальна панель управління в стоковому Android браузері, яка спливає, коли ви клікаєте по бічній частині екрану і яка дозволяє отримати доступ до багатьох функцій і налаштувань програми, то вам припаде до душі і лончер TasKarou Launcher Overlay,  пропонує подібні можливості, вже для самої операційної системи.

Додаток досить зручно в роботі, і до всіх його функцій доступ здійснюється одним рухом пальця по екрану. Спливаюча панель з'являється при торканні пальцем з лівого або правій частині екрана, змінює свій вигляд залежно від першої вибраної опції.

{LikeAndRead}

До достоїнств цього лончера слід віднести малий обсяг займаної ним оперативної пам'яті і мінімум змін, які він вносить у вже наявний інтерфейс операційної системи, що дозволяє використовувати його в парі з фірмовою оболонкою планшета.

Також будемо сподіватися, що розробники в майбутньому додадуть нові функції під спливаючу панель лончера, такі як швидкі налаштування яскравості екрану, або що-небудь ще в цьому дусі.

І останнє гідність програми полягає в тому, що скачати TasKarou Launcher Overlay в Google Play Маркеті можна абсолютно безкоштовно.

{/LikeAndRead}