Програми для планшетів Випущена перша стабільна Android версія медіаплеєра XBMC


Я думаю, більшість з вас знайомі, з таким додатком як XBMC. Цей кросплатформенний медіаплеєр став практично стандартною оболонкою операційної системи будь HTPC, а також користується досить високою популярністю у користувачів настільних комп'ютерів.


Програми для планшетів Випущена перша стабільна Android версія медіаплеєра XBMC


Бета версія програми для Android смартфонів, планшетів і міні-ПК з'явилася кілька місяців тому, а сьогодні у нас є чудові новини для всіх фанатів цього додатка. Усього кілька годин тому була випущена перша стабільна збірка XBMC для Android.

  

Чим відрізняється цей реліз від раніше доступних нічних (Nightlies) зборок? Начебто небагатьом, але насправді ці відмінності досить значущі.

{LikeAndRead}

Перша відмінність, яке кинеться вам в очі це новий, більш зручний у зверненні інтерфейс, ніж у попередніх збірок. Але це не єдина помітна зміна. Тому що багато користувачів використовують XBMC в основному для програвання потокового відео та аудіо через інтернет, в комплекті з додатком є кілька плагінів, призначених для цього.

Крім того, власники Android міні-ПК і медіа приставок отримають можливість використовувати XBMC в якості оболонки (лончера) операційної системи.

У той час як плагіни, що йдуть в комплекті з додатком і поліпшений користувальницький інтерфейс, є вельми цінними нововведень, найважливішим, мабуть, буде з'явилася в XBMC для Android підтримка зовнішніх додатків для програвання відео.

{LikeAndRead}

Враховуючи, що сам додаток в даний час не має підтримки апаратного прискорення відтворення відео, підтримка зовнішніх плеєрів має життєво важливе значення для того, щоб ми могли відтворювати HD відео з високим бітрейтом, без будь яких проблем.

Як заявляють розробники XBMC для Android, програма має працювати практично на будь-якому пристрої з операційною системою Android.

Також, починаючи з цієї версії, розробники називають своє дітище не просто «медіа плеєром», а вже «медіа платформою», яка володіє набагато більшими можливостями, ніж будь-яке інше додаток з сімейства медіа плеєрів.

Знайти і завантажити стабільну Android версію медіаплеєра XBMC можна на сайті розробників за цією адресою. Там ви знайдете додаток для пристроїв з підтримкою NEON, для пристроїв не мають підтримки NEON, а також для приставок з підтримкою NEON.

{LikeAndRead}

Майте на увазі, що перед встановленням самого XBMC вам потрібно буде встановити і хоча б один раз запустити безкоштовну версію програми MX Player, обидві версії якого для NEON і не-NEON пристроїв, ви знайдете за вищевказаним посиланням

{/LikeAndRead}