Програми для планшетів ActiveNotifications - імітація функції Active Display від Moto X на будь-якому пристроїв


Ви використовуєте планшет по роботі, де вам доводиться приймати безліч текстових повідомлень або ви завзятий користувач різних соціальних мереж? Тоді можу посперечатися, що вам напевно не вистачає на ньому світлодіода для повідомлень, яким оснащено переважна більшість смартфонів.


Програми для планшетів ActiveNotifications - імітація функції Active Display від Moto X на будь-якому пристроїв


Або бути може ви власник телефону, але в захваті від функції Active Display, якою оснащені смартфони Moto X? Тоді, додаток ActiveNotifications від незалежного розробника niko001 з форуму XDA-Developers створено саме для вас.

ActiveNotifications - це нове Android додаток, яке імітує функціональність інтелектуальної системи повідомлень від Motorola, що з'явилася на нових смартфонах компанії - Moto X.

{LikeAndRead}

Як це працює? Ідея програми полягає в тому, щоб отримати доступ до повідомлень без включення пристрою, що дозволяє економити час користувача і оперативно сповіщати його про вхідні повідомлення на пристроях (планшетах), позбавлених світлодіода сповіщень.

Коли ви отримуєте повідомлення, наприклад, від Gmail або SMS, на екрані вашого пристрою, який до цього був погашений, з'являється значок повідомлення і ярлик для попереднього перегляду, який дозволяє відкрити повідомлення за допомогою жесту, подібного жесту розблокування екрана. Дизайнер також намагався наслідувати поведінку системи повідомлень від Moto X, яка запобігає показ сповіщень в ті моменти, коли пристрій лежить на столі екраном вниз або в кишені його власника.

{LikeAndRead}

Якщо ви хочете отримувати повідомлення тільки від будь-яких конкретних додатків, ви можете відключити повідомлення від будь-якого додатку, вибрати яке ви можете за допомогою пункту «Manage notification types».

Програми для планшетів ActiveNotifications - імітація функції Active Display від Moto X на будь-якому пристроїв

Якщо ви хочете, щоб після певного періоду часу після того, як повідомлення було відображено, але не прочитано, екран вашого пристрою гаснув автоматично, ви повинні надати ActiveNotifications права адміністратора в панелі налаштувань планшета або смартфона, в розділі "Безпека -> Адміністратори пристрої".

Перша версія програми з'явилася ще на початку цього місяця, але тоді воно могло працювати тільки лише на пристроях з AMOLED екранами, що працюють під управлінням операційної системи Android 4.3. Однак, днями вийшла нова версія ActiveNotifications, яка тепер підтримує будь планшети і смартфони, що працюють під управлінням ОС Android 4.0 і вище.

{LikeAndRead}

Завантажити ActiveNotifications ви можете абсолютно безкоштовно в Google Play Маркеті, перейшовши за цією адресою.

{/LikeAndRead}