Програми для Андроїд Samsung Smart View портірован на всі Android пристрої Завантажити


Ви з заздрістю поглядаєте на щасливих власників Samsung Galaxy S II, які можуть за допомогою нього керувати своїм телевізором і навіть дивитися телепередачі і фільми з програвача Blue-ray на екрані свого телефону?Програми для Андроїд Samsung Smart View портірован на всі Android пристрої ЗавантажитиНе турбуйтеся, завдяки одному з розробників з форуму XDA, відомого під ніком Nokia7Vista, тепер є можливість встановити фірмову програму Samsung Smart View на будь Андроїд телефон або планшет.


Якщо у вас є телевізор Samsung із серії Smart TV, ви зможете не тільки керувати ним за допомогою будь-якого Андроїд пристрою, але і транслювати відео з телевізора на телефон і з телефону на телевізор через бездротове Wifi підключення.


{LikeAndRead}

Ось основні можливості програми Smart View:

- Режим Dual View: Насолоджуйтесь телепередачами і іншої мультимедіа контентом на екрані мобільного пристрою, який підключено до телевізора Samsung Smart. Ви можете також передавати на телевізор зображення екрану вашого мобільного телефону. Тепер дивитися фото та фільми з мобільного пристрою на екрані телевізора набагато зручніше.

- Bluetooth PowerON: Ви можете включати і вимикати ваш телевізор за допомогою мобільного пристрою через Bluetooth (підтримуються не всі моделі телевізорів і мобільних пристроїв)

- Пульт управління: Ваш Андроїд планшет або телефон можна використовувати як пульт управління телевізором Samsung або Blue-ray програвачем. Екран телефону перетворюється на своєрідний центр управління вашим телевізором, дозволяючи легко керувати абсолютно всіма його функціями. У разі необхідності введення тексту, автоматично з'являється екранна клавіатура.

{LikeAndRead}

- Ігровий контролер: За допомогою цієї опції, ваш мобільний пристрій перетворюється на дуже зручний і функціональний ігровий контролер, який дозволяє керувати іграми на телевізорі. Є два режими - простий і повний. Є підтримка гіроскопа, яка дозволяє керувати іграми, просто нахиляючи ваш мобільний пристрій.

- Налаштування: Ви можете налаштувати режим управління вашим телевізором або BD програвачем за допомогою екранних жестів.

Відео з демонстрацією можливостей Samsung Smart View:

Як користуватися програмою:

1. Перевірте, чи є в меню телевізора пункт «бездротове дистанційне керування» (Wireless Remote Control). Якщо цей пункт в меню відсутня, ви не зможете використовувати Samsung Smart View з вашим телевізором.

{LikeAndRead}

2. Для того, щоб у вас з'явилася можливість управляти вашим телевізором Samsung, ви повинні підключити його до WiFi роутера через LAN порт або підключити до нього USB WiFi адаптер.

3. Встановіть модифіковану версію програми на свій Андроїд планшет або телефон і підключіться до WiFi мережі.

Написано: Судячи з відгуків користувачів, які випробували цей порт програми на різних пристроях, режим Dual View в ній доступний тільки на Samsung Galaxy S2. На інших пристроях програма працює тільки в режимі дистанційного управління.

Завантажити Samsung Smart View, модифіковану версію програми: mediafire.com /? zc5cc8wy1ca6680

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}