Програми для Андроїд 3D куб з відкритими вкладками в браузері Dolphin for Pad Відео


Нещодавно ми представляли вам нову програму, спеціально оптимізовану для планшетів, веб браузер Dolphin for Pad. Програми для Андроїд 3D куб з відкритими вкладками в браузері Dolphin for Pad ВідеоЯк ми вже писали, програма підтримує управління жестами і один з користувачів днями виявив дуже цікаву й оригінальну особливість програми.


Коли веб браузер знаходиться в режимі повноекранного перегляду, зрушуючи вікно програми двома пальцями, ви можете активувати поява тривимірного куба, на гранях якого можна побачити відкриті в даний момент закладки з веб сторінками.


Таким, чином, переключитися між вкладками в повноекранному режимі можна одним жестом і реалізація цієї функції чимось нагадує дуже популярний, серед користувачів операційної системи Linux, Compiz Fusion 3D cube.

{LikeAndRead}

Як відбувається процес перемикання між вкладками можна побачити на відео:

Одна хитрість: не зрушується вікно браузера занадто швидко. При швидкому жесті відбувається просте перемикання вікон, а тривимірний інтерфейс з'являється тільки при більш плавному переміщенні пальців по екрану.

Звичайно, тривимірний куб з закладками не несе практично ніякої корисної навантаження, але естетичне задоволення від роботи на планшеті саме по собі теж важливо.

Кращі програми для Android. Total Commander. (Завантажити)

Кращі програми для Android. Програма відновлення файлів Hexamob Recovery PRO (Завантажити)

Кращі програми для Android. Автомобільний відеореєстратор Dailyroads Voyager

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}