Програми для Android Керуємо усіма хмарними сховищами на Android за допомогою єдиного додатка


Я думаю, сьогодні мало хто з власників мобільних пристроїв поскаржиться на мізерний вибір хмарних сховищ даних. Їх кількість давно вже перевалила за десяток і продовжує рости досить швидкими темпами.


Програми для Android Керуємо усіма хмарними сховищами на Android за допомогою єдиного додатка


Що вміє робити ця програма? Список її можливостей вельми обширний:

• Можливість перегляду файлів декількох сховищ одночасно, працюючи з будь-якою кількістю сховищ наче з одним єдиним.

• Завантаження, редагування та вивантаження даних без будь-яких затримок. На будь-які Ваші дії додаток реагує негайно, в не залежності від того, чи є у вас зараз доступ до інтернету чи ні.

• Можливість роботи не тільки з окремими файлами, а й папками - додаток виконає обхід каталогів і зробить завантаження або вивантаження всіх наявних у них файлів.

{LikeAndRead}

• Синхронізація будь-яких папок вашого пристрою з будь-якими папками в хмарних сховищах і навпаки - просто зв'яжіть дві папки і забудьте про будь-яких додаткових діях. Все це ви можете робити і в ручному режимі.

• Повний контроль всіх дій додатки - всі операції розміщуються в черзі, з якої ви в будь-який момент можете їх видалити або призупинити їх виконання. При необхідності можна призупинити виконання всієї черги.

• Ви отримаєте повну інформацію про виявлені проблеми при роботі з сховищами - при виникненні будь-якої з них (наприклад, операція вимагає підтвердження на перезапис, видалення або оновлення і пр.) додаток підкаже, що краще зробити в цій ситуації, що дозволяє уникнути втрати даних.

{LikeAndRead}

Вельми заманливо, чи не так? Мало того - все це пишність ви можете отримати абсолютно безкоштовно.

Завантажити додаток для роботи з хмарними сховищами для Android планшетів і смартфонів CloudCube ви можете в Google Play Маркеті за цим посиланням.

{/LikeAndRead}