Програми для Android Безкоштовний VPN Сервіс для Android планшетів і смартфонів Spotflux Безпека при


Ті, хто для забезпечення безпеки своєї роботи в мережі Інтернет або яких-небудь інших причин змушені користуватися VPN підключенням до мережі Інтернет, відмінно знають, що стабільно працюючий VPN сервіс досить складно знайти.


Програми для Android Безкоштовний VPN Сервіс для Android планшетів і смартфонів Spotflux Безпека при


Тим більше складно, і навіть практично неможливо знайти безкоштовний VPN сервіс, який би стабільно працював протягом тривалого часу, а не тільки перші пару місяців після його запуску. Тим не менш, компанії Spotflux вдалося створити подібний сервіс.

Раніше її розробниками були випущені програми для Windows, Mac і iOS пристроїв, а з недавнього часу скористатися можливостями їх VPN сервісу можуть і власники Android планшетів і смартфонів.

{LikeAndRead}

Основні можливості VPN від Spotflux довічно безкоштовні, але для Android пристроїв компанія пропонує кілька преміум-можливостей, які зажадають додаткової оплати.

Додаток поставляється у вигляді пробної версії, у якій протягом 10 днів будуть доступні такі платні можливості, як стиснення трафіку і прискорення швидкості роботи в Мережі, а також блокування стеження і захист від шкідливих програм.

Користуватися додатком для VPN доступу Spotflux неймовірно просто. Вам не буде потрібно вводити які або дані для налаштування. Якщо ваш планшет або смартфон має root права, то при першому запуску програма запросить доступ суперкористувача, який потрібен йому для поліпшення своєї роботи, але навіть і без root прав воно буде нормально працювати.

{LikeAndRead}

Програми для Android Безкоштовний VPN Сервіс для Android планшетів і смартфонів Spotflux Безпека при

При роботі програми ви побачите два значка в панелі повідомлень, один з яких вказує, на те, що VPN з'єднання встановлено, а другий у вигляді ключа - що включена захист від шкідливих програм і відстеження вашої активності в Мережі (платні преміум-функції).

Просто запустіть програму, погодитеся з попередженням системи, про те, що весь інтернет трафік буде йти через VPN з'єднання, натисніть на кнопку «Enable» і дочекайтеся, поки програма встановить з'єднання, після чого її піктограму в панелі повідомлень змінить свій колір з червоного на зелений .

Все - тепер ваш планшет або смартфон підключені до Мережі через безпечне VPN підключення.

{LikeAndRead}

Типово Spotflux чекає вашого дозволу для установки VPN з'єднання. Якщо ви хочете щоб програма робила це автоматично, перейдіть на вкладку налаштувань (Settings) і переведіть перемикач «Connect automaticaly» в положення «ВКЛ».

Коли десятиденний випробувальний періоду закінчиться, Spotflux буде продовжувати працювати як звичайний безкоштовний VPN сервіс, просто додаток більше не буде захищати вас від шкідливих програм і стискати інтернет-трафік даних в цілях економії і прискорення роботи в Мережі.

Завантажити безкоштовний VPN для Android Spotflux можна в Google Play Маркеті.

{/LikeAndRead}