Програми для Android VLC Media Player, бета версія


Якщо нам потрібен для безпроблемний відеоплеєр, який підтримує відтворення всіх форматів файлів для персонального комп'ютера, то більшість з нас в першу чергу згадують кроссплатформне додаток з відкритим вихідним кодом, VLC Media Player.


Програми для Android VLC Media Player, бета версія


Програма відмінно працює в різних настільних операційних системах, але на жаль, власники Android пристроїв до теперішнього часу не мали можливості скористатися всіма перевагами цього чудового програми. Однак, завдяки одному з незалежних розробників, який створив власну версію VLC Media Player для Android, справа, нарешті, зрушила з мертвої точки.

Програма поки ще перебуває на стадії бета тестування, але судячи з того, як часто розробник викладає поновлення, є надія, що незабаром ми отримаємо цілком працездатний варіант VLC Media Player для своїх планшетів і смартфонів.

{LikeAndRead}

Програма підтримує поки ще не всі типи Android пристроїв (мається окремий додаток для кожного типу процесора), і зараз ви можете запустити VLC Media Player на наступних платформах (процесор> архітектура):

  • Snapdragon S1> ARM11
  • Snapdragon S2/S3> Cortex-A8/NEON
  • Snapdragon S4> Cortex-A9
  • Tegra 2> Cortex-A9
  • Hummingbird> Cortex-A9 
  • OMAP3> Cortex-A8/NEON
  • OMAP4> Cortex-A9

Незважаючи на свій статус бета-версії, програма сумісна з операційними системами від Android 2.3 до Android 4.0 ICS, підтримує апаратне прискорення (потрібні доробки), вміє розпізнавати підключення навушників і відтворює практично всі формати відео файлів.

{LikeAndRead}

За відгуками користувачів, на багатьох пристроях програма працює дуже швидко і плавно, і нею вже цілком можна користуватися.

Завантажити VLC Media Player для Android ви можете в цій гілці форуму XDA.

HoneyBar. Як заховати панель стану на Honeycomb планшеті

Прискорення ігор і зменшення розряду батареї за допомогою програми Chainfire3D.

{/LikeAndRead}