Програми для Android Portal плаваюче вікно текстових повідомлень у стилі Halo з Paranoid Android на любо


Пам'ятайте гучну свого часу досить оригінальну і цікаву функцію Halo з однієї з найпопулярніших кастомних Android прошивок Paranoid Android?


Програми для Android Portal плаваюче вікно текстових повідомлень у стилі Halo з Paranoid Android на любо


Так, саме ту, яка завдяки новій системі багатозадачності, створеної командою розробників прошивки, дозволяє організувати нову систему повідомлень у вигляді невеликого круглого плаваючого вікна в стилі Facebook Chat Heads? Команда Paranoid Android відкрила вихідний код свого проекту, що дозволило іншим розробникам створювати подібні програми.

І ось перед нами нова програма Portal, яка приносить можливості Halo на будь Android пристрій.

Мало того, що для того, щоб скористатися можливостями системи повідомлень у стилі Paranoid Android вам не потрібно буде встановлювати нову прошивку на свій телефон або планшет - вам навіть не потрібні root права для запуску Portal на своєму пристрої.

{LikeAndRead}

Після установки програми, на екрані вашого планшета або смартфона з'явиться невелике кругле вікно Portal, який повідомить вас про всіх вхідних повідомленнях. Ви можете отримати доступ до текстових повідомлень, повідомленнями і оновлень статусу Facebook і Twitter і повідомленнями з інернет-браузера.

Існує, однак, і одна істотна відмінність між Portal і Halo. Наприклад, при натисканні на повідомлення в Halo, у вас відкриється невелике плаваюче вікно поверх поточного додатка, вікно якого залишиться на задньому плані. Portal відкриває вікно повідомлення на весь екран, але ви завжди можете повернутися до попереднього додатком, по закінченні роботи з повідомленнями.

{LikeAndRead}

Особисто я не бачу особливих переваг у подібних програмах, але для тих, хто багато спілкується в соціальних мережах, чатах і отримує велику кількість повідомлень, воно дозволить заощадити досить багато часу, завдяки більш швидкому доступу до них, ніж при традиційному способі, через шторку системи сповіщень Android.

І ще одна перевага цього додатка - завантажити Portal ви можете абсолютно безкоштовно в магазині додатків Google Play Маркет за цією адресою.

{/LikeAndRead}