Програми для Android Overlays дозволить вам розмістити плаваючі віджети поверх будь-якого додатку або будинку


Ще пару років тому ми мріяли про те, щоб переміщати Android програми по екрану планшета в окремому плаваючому вікні так само, як ми можемо робити це в Windows, Ubuntu або будь настільної операційної системи.


Програми для Android Overlays дозволить вам розмістити плаваючі віджети поверх будь-якого додатку або будинку


Сьогодні нікого вже не здивуєш багато віконний можливостями Android - на останніх моделях Samsung ми можемо розміщувати два різних додатка пліч-о-пліч, і в Play Маркеті ви знайдете різні додатки, які запускаються в окремому плаваючому вікні, такі як калькулятори, відеоплеєри і навіть браузери. Тепер черга дійшла і до віджетів.

Завдяки незалежному розробнику liorry і його новому додатку Overlays ми можемо розмістити будь віджет, встановлений на нашому планшеті або смартфоні, поверх вікна будь-якої програми.

{LikeAndRead}

Можливості застосування обмежені тільки віджетами, наявними у вашому розпорядженні і вашою уявою.

Наприклад, ви можете розмістити віджет керування музичним плеєром поверх вікна програми навігації, віджет калькулятора поверх документа відкритого в редакторі або стежити за подіями в Twitter під час перегляду улюбленого серіалу - я впевнений, що ви знайдете як мінімум ще з десяток можливих варіантів використання програми.

Крім основної функції, програма вміє інтегруватися з Tasker, дозволяє створювати необмежену кількість профілів для кожної програми і легко перемикатися між ними (платна Pro версія Overlays), міняти положення і розмір плаваючого віджета за допомогою довгого тапа і підтримку різної орієнтації екрану.

{LikeAndRead}

Особливо зручно користуватися Overlays буде власникам планшетів і смартфонів з екранами великих розмірів.

Завантажити Overlays ви можете в Google Play Маркеті:

Безкоштовна версія Overlays

Платна версія Overlays

{/LikeAndRead}