Програми для Android Greenify ROOT прискорює роботу планшета або смартфона, відправляючи в сплячий режим при


Кожен з власників Android планшета або смартфона рано чи пізно зауважує, що його пристрій чомусь працює набагато повільніше і при цьому його батарея розряджається помітно швидше, ніж це було відразу після його купівлі.


Програми для Android Greenify ROOT прискорює роботу планшета або смартфона, відправляючи в сплячий режим при


Існує кілька причин, що лежать в основі цієї проблеми, але найчастіше у всьому винне безліч встановлених нами програм, постійно «висять» в оперативній пам'яті пристрою. Способів виходу з цієї ситуації також існує безліч, але жоден з них до цих пір не можна було назвати панацеєю.

Наприклад, ми можемо «заморозити» ці програми за допомогою Titanium Backup Pro, але якщо потім їх нам потрібно буде запустити, їх потрібно буде попередньо «розморозити», а це купа «зайвих рухів тіла». Крім того, можна скористатися численними програмами для очищення пам'яті пристрою, але це постійна ручна «прибирання оперативки» також влаштовує далеко не всіх.

{LikeAndRead}

І що ж нам залишається робити? Скористатися новою програмою Greenify * ROOT *. Ця програма дозволяє власникові планшета або смартфона з root правами, визначити перелік програм, які потрібно відправляти в сплячий режим, коли вони працюють не на передньому плані. Іншими словами, ви можете задати, які додатки, що працюють у фоновому режимі потрібно вивантажувати з пам'яті вашого пристрою.

Працювати з Greenify дуже просто. Після установки і першого запуску вам потрібно всього лише натиснути на значок «+» у верхній правій частині його екрану, після чого ви можете вибрати, які з додатків ви хочете відправляти в сплячий режим. Все, більше вам нічого робити не доведеться.

{LikeAndRead}

Ви можете навіть вибрати не тільки, що працюють в даний момент у фоновому режимі додатки. Для цього натисніть на «More», запустіть програму, яка повинна вивантажуватися з пам'яті, коли вона працює в тлі, і клацніть по «APP PICKER for Greenify» у панелі повідомлень.

Програми для Android Greenify ROOT прискорює роботу планшета або смартфона, відправляючи в сплячий режим при

На відміну від режиму заморозки в Titanium Backup, ви можете, як і раніше вільно запускати ці програми коли вам буде це завгодно. Greenify стежитиме за ними і вивантажувати з пам'яті, коли вони переходять в режим фонової роботи.

Відмінне рішення, чи не так? Варто, однак, відзначити, що існують програми, які постійно повинні працювати у фоновому режимі, такі як, наприклад, будильник або програми для обміну повідомленнями. Якщо вони потраплять до списку Greenify, вони моментально будуть зупинені. А нам це зовсім не потрібно.

{LikeAndRead}

І останнє гідність Greenify * ROOT * - ця проста і елегантна програма для вирішення проблем з уповільненням роботи Android, поширюється абсолютно безкоштовно.

Завантажити Greenify * ROOT * можна в Google Play Маркет.

{/LikeAndRead}