Програми для Android Carbon - програма для створення резервних копій додатків разом з їх даними на An


Пам'ятайте багатообіцяюче додаток від розробника ClockworkMod Recovery, Koushik Dutta (Koush), попередню бета версію якого ми представляли вам пару тижнів тому?


Titanium Backup? Програма Carbon - App Sync and Backup для своєї роботи не вимагає наявності root прав, тому вона буде ідеальним рішенням для тих, хто вперше приступає до прошивці або отриманню root на своєму пристрої, і хоче зберегти всі свої додатки разом з даними.


Carbon, також, як і Titanium Backup доступний у двох версіях - платної і безкоштовної. Безкоштовна версія програми дозволить вам створювати резервні копії додатків, як на звичайних пристроях, так і на пристроях з root правами і зберігати їх на SD карті або персональному комп'ютері (за наявності драйвера планшета або телефону).

{LikeAndRead}

Платна версія ($ 5) крім цього не містить реклами, і дозволяє автоматично створювати резервні копії, а також зберігати і синхронізувати їх хмарних сховищах, таких як Dropbox, Box, або Google диск.

Звучить досить заманливо. І дійсно - додаток чудово справляється зі своїми обов'язками, але ... тільки не на пристроях Motorola. Чому? Тому що у пристроїв Motorola, на відміну від інших Android пристроїв, в механізмі резервного копіювання є помилка, що не дозволяє програмі це робити.

Будемо сподіватися, що компанія Google незабаром виправить цю недоробку, і Carbon - App Sync and Backup працюватиме і на пристроях Motorola.

{LikeAndRead}

Завантажити безкоштовну версію Carbon - App Sync and Backup

Завантажити платну версію Carbon - App Sync and Backup Premium

{/LikeAndRead}