Програми для Android Bitcasa пропонує нам необмежений простір для зберігання даних в хмарному се


Хмарний сервіс для зберігання даних Bitcasa був запущений ще в 2011 році, і ось тільки тепер з'явився додаток, що дозволяє нам отримати до нього доступ на Android планшетах і смартфонах. І потрібно, сказати, воно виявилося досить зручним.


Програми для Android Bitcasa пропонує нам необмежений простір для зберігання даних в хмарному се


Компанія обіцяє нам необмежений обсяг для зберігання даних для всього лише за $ 10 на місяць, але в даний момент їх сервіс, абсолютно безкоштовний, тому випробувати роботу нової хмари зі своїм планшетом або смартфоном ви можете без будь-яких втрат.

Якщо ви не знайомі з сервісом Bitcasa, то в двох словах його можна описати, як конкурента Dropbox, але з деякими відмінностями. Як заявляє компанія, їх мета - не зберігання деяких ваших даних у хмарі, а повне перенесення всієї вашої «цифрового життя» у хмарний сервіс.

{LikeAndRead}

Звучить лякаюче, але ви можете не турбуватися за конфіденційність - всі файли зберігаються в хмарі в зашифрованому вигляді, тому ніхто крім вас не зможе отримати доступ до ваших даних.

Крім того, на відміну від Dropbox, Bitcasa не вимагає, щоб ваші файли зберігалися локально і на пристрої. І дійсно, при установки програми, воно пропонує вам, перенести всі дані з вашого локального диска в "Infinite Drive" Bitcasa.

На персональному комп'ютері сервіс повністю інтегрується в систему, тому ви бачите всі файли в хмарному сервісі, так, як ніби вони знаходяться на комп'ютері. Звичайно, в цьому є свої недоліки, так як ви можете отримати до них доступ тільки в онлайн режимі, але якщо для вас це критично, ви можете відмовитися від цієї опції.

{LikeAndRead}

Тепер про Android додатку. Воно має досить симпатичний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

З нього ви можете отримати доступ до всіх даних, що зберігаються на в Infinite Drive, які розбиті на категорії для долее зручної навігації. Додаток відмінно працює з медіа даними - фотографіями, музикою, відео ідокументамі, для чого в ньому навіть є вбудований переглядач зображень, який також дозволяє програвати потокове аудіо і відео прямо з хмарного диска.

З файлами з програми ви можете робити майже все, що вам завгодно. І звичайно, ж ви можете зберегти файли для автономного доступу, додавши їх у вибране.

{LikeAndRead}

І нарешті, ви можете ділитися будь-якими файлами будь-якого розміру з іншими користувачами сервісу, а також з тими, хто не має облікового запису Bitcasa.

У наступному році сервіс, як уже згадувалося, має стати платним, але при цьому у вас залишиться можливість безкоштовно зберігати до 10 ГБ даних в "Infinite Drive" Bitcasa.

Завантажити Bitcasa для Android в Google Play Маркеті можна також абсолютно безкоштовно.

{/LikeAndRead}