Програма для читання книг на Android пристроях FBReader тепер вміє читати книги вголос і має собственн


Сьогодні оновилося, популярне Android додаток, для читання книг FBReader. Програма для читання книг на Android пристроях FBReader тепер вміє читати книги вголос і має собственнПрограма відрізняється від безлічі подібних їй тим, що підтримує читання книг вголос за допомогою додаткового плагіна text to speech.


FBReader має велику кількість корисних налаштувань і опцій, що полегшують процес читання на екрані Android пристроїв. Серед них: підтримка будь-яких ttf / otf шрифтів, можливість завантаження книг з будь-якої папки на вашому пристрої, автоматична розстановка переносів, можливість налаштування зовнішнього вигляду - поля, фонові зображення сторінок книги і багато іншого.


Ще дві цікаві особливості програми - це можливість підключення зовнішніх словників (які встановлюються додатково) і підтримка копіювання фрагмента тексту в буфер обміну або відправлення його за допомогою електронної пошти. Крім усього іншого, програма дозволяє встановлювати закладки.

{LikeAndRead}

Ну, і останнє - тепер програма має свій власний API, і сторонні розробники можуть створювати додаткові плагіни, що розширюють функціональні можливості програми.

Програма без проблем працює на всіх Android пристроях, єдиний її недолік - на великому екрані планшета немає можливості розділити текст на дві сторінки, як це реалізовано в інших додатках.

Завантажити останню версію FBReader можна в Android Market.

Як встановити ClockWorkMod Recovery на планшет Samsung Galaxy Tab 10.1. Інструкція

Як відновити Asus Eee Pad Transfomer, що перетворився в цеглу після невдалої прошивки.

Кращі програми для Android. Програма відновлення файлів Hexamob Recovery PRO (Завантажити)

{LikeAndRead}

Кращі програми для Android. Viber

Flash Player 10.1 адаптували для роботи на раніше несумісних Android пристроях (Завантажити)

Новий Android Market доступний для скачування (Відео)

Очищення Android пристрою за допомогою SD Maid. Як почистити карту пам'яті і внутрішню пам'ять від сміття.

{/LikeAndRead}