Приголомшливі фотоефекти в програмі Paper Camera для Android тепер безкоштовно


Пам'ятайте, кілька тижнів тому ми представляли вам дивовижну програму для фотозйомки Paper Camera, яка володіє неймовірними можливостями?


Приголомшливі фотоефекти в програмі Paper Camera для Android тепер безкоштовно Приголомшливі фотоефекти в програмі Paper Camera для Android тепер безкоштовно Приголомшливі фотоефекти в програмі Paper Camera для Android тепер безкоштовно

Програмі немає рівних, завдяки її унікальним ефектів, які ви можете побачити на екрані вашого пристрою в реальному часі, ще до того, як натиснули кнопку зйомки. Решта програми пропонують тільки пост-процесинг знятого зображення. А побачити, як виглядатиме результат ще до зйомки, ви можете тільки в програмі Paper Camera.


На той момент програма була платною, і безкоштовна версія мала деякі обмеження. До цих пір, в Android Market Paper Camera коштує близько двох доларів, але ви можете завантажити її через сайт GetJar абсолютно безкоштовно.

{LikeAndRead}

Це дійсно унікальна програма для фотозйомки з усіх, які мені доводилося бачити, і вона пропонує велику кількість якісних ефектів, таких як ескіз, мультфільм, фото з старої газети, старий принтер, комікси, неон та інших.

Ви ніколи не пошкодуєте, що встановили цю чудову програму на свій Android планшет або телефон, і якщо раніше вас стримувала її ціна, то тепер ви можете абсолютно легально і безкоштовно завантажити її на сайті GetJar

Як вирішити проблему з відтворенням Flash відео в Asus Eee Pad Transformer.

Програми для Android. HoneyBar. Як заховати панель стану на Honeycomb планшеті

Кращі програми для Android. RD3 HD - Groovebox.

{LikeAndRead}

Як створити резервну копію та відновити Android телефон або планшет за допомогою Titanium Backup

Програми для Android. Rom Toolkit

Кращі програми для Андроїд. Elixir 2

{/LikeAndRead}