Отримуємо повний доступ до Android планшету або телефону через USB, WiFi або Bluetooth за допомогою MyPhoneExplo


Іноді, нам буває потрібно розгребти «завали» на своєму Android планшеті або смартфоні. І зазвичай, це зручніше за все робити, підключивши його до комп'ютера. Деякі виробники мають свої власні утиліти, які дозволяють отримати повний доступ до вмісту Android пристрої, але вони не завжди зручні і не всі вони можуть запропонувати таке розмаїття можливостей, як програма MyPhoneExplorer.


Отримуємо повний доступ до Android планшету або телефону через USB, WiFi або Bluetooth за допомогою MyPhoneExplo


Програма дозволяє отримати повний доступ через USB кабель, WiFi, Bluetooth, або мережеве підключення до вмісту вашого планшета або телефону і працювати з його внутрішньої, зовнішньої пам'яттю, нотатками, повідомленнями, будильниками, календарем, викликами та контактами.

{LikeAndRead}

Крім того, ви можете контролювати стан батареї і завантаження процесора вашого Android пристрою, а також стан його пам'яті.

І це ще не все. Програма дозволяє робити резервні копії, відновлювати з них дані, відправляти прямо з комп'ютера SMS і робити дзвінки.

Програма має російський інтерфейс, і працювати з нею дуже просто. У лівій частині вікна програми ви побачите меню, що складається з наступних пунктів: Контакти, Виклики, Органайзер, Повідомлення. Файли, Додатково. Головне (верхнє) меню програми складається з 3 пунктів: Файл, Вид, Різне.

Після першого запуску програми, перейдіть в меню «Файл» програми MyPhoneExplorer і налаштуйте з'єднання за допомогою пункту "Налаштування". Підключитися до планшета або телефону можна за допомогою пункту меню "Файл" -> "Підключити». Програма запропонує вам запустити Android клієнт на пристрої.Отримуємо повний доступ до Android планшету або телефону через USB, WiFi або Bluetooth за допомогою MyPhoneExploЯк видно на скріншоті, ви можете підключити свій планшет або телефон через USB, Bluetooth або WiFi з'єднання. Найшвидше з них, природно, з'єднання через USB, але не завжди кабель виявляється під рукою, та й не у всіх він є. Так само ви можете налаштувати зовнішній вигляд програми, параметри синхронізації, поведінка програми та інше.

{LikeAndRead}

Крім управління вашими особистими даними, контактами, списками викликів, ви можете отримати доступ і до нотаток, будильникам і календарями.

Отримуємо повний доступ до Android планшету або телефону через USB, WiFi або Bluetooth за допомогою MyPhoneExploПрограма, як ми вже згадували, дозволяє відправляти повідомлення і робити вихідні дзвінки прямо з вашого комп'ютера.

Отримуємо повний доступ до Android планшету або телефону через USB, WiFi або Bluetooth за допомогою MyPhoneExplo

Щоб зробити резервну копію даних вашого Android планшета або телефону, вам потрібно перейти в пункт головного меню «Різне» і вибрати в ньому «Создать резервну копію даних»

Отримуємо повний доступ до Android планшету або телефону через USB, WiFi або Bluetooth за допомогою MyPhoneExploКрім усього перерахованого, програма дозволяє отримати доступ до файлів на внутрішній пам'яті планшета, його SD карті, а також отримати інформацію про всіх встановлених на ньому додатках. Ви можете навіть зберігати додатки у вигляді apk файлів на комп'ютер, видаляти їх з планшета або телефону і встановлювати нові.

{LikeAndRead}

Отримуємо повний доступ до Android планшету або телефону через USB, WiFi або Bluetooth за допомогою MyPhoneExploЗавдяки продуманому і зрозумілому інтерфейсу, освоїти програму MyPhoneExplorer вам не складе ніяких труднощів, і вона послужить вам дуже зручним і корисним інструментом.

Програма працює на комп'ютерах з операційною системою Windows XP, Windows Vista і Windows 7 і при установці вам буде запропонована або звичайна установка або установка у вигляді портативної версії, що дуже зручно, коли потрібно отримає доступ до вашого планшету або телефон не з домашнього комп'ютера.

Завантажити MyPhoneExplorer для Windows і клієнтську частину програми для Android ви можете на офіційному сайті.


Dropbox для Android. Нова бета версія клієнта універсального сховища ваших файлів. (Завантажити).

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}