Особливості покеру на таблетках


Якщо ви щасливий власник якісного планшета, то знайте, - вам пощастило. У вас набагато більше можливостей. Будь-який додаток, яке підходить для смартфона і планшета, буде краще виглядати на другому гаджеті. Це все одно, що грати на комп'ютері з монітором 15 дюймів і на екрані в 40 дюймів - відмінності разючі.


Особливості покеру на таблетках


Все це справедливо і для покеру, і неважливо онлайн або оффлайн. Чим більше екран, тим цікавіше гра, тим менше вам доводиться напружуватися і витрачати нервів через дрібниці (не туди натиснули, щось не помітили, пропустили хід). До того ж іноді в покері доводиться діяти швидко, і ви повинні бути позбавлені всіх проблем, пов'язаних з технічною частиною.

{LikeAndRead}

Які ігри краще підходять для планшетів?

Як вже говорилося, будь покер буде краще виглядати на великому екрані, але є програми, які створені виключно для планшетних комп'ютерів або, принаймні, такі рекомендуються для комфортної гри.

Відійдемо ненадовго від звичних poker online додатків, де ви приєднуєтеся до столу з певною кількістю гравців і починаєте всім «роздавати». Є й інші ігри цієї тематики.

Наприклад, «Angry Heads-Up Poker». Ця програма йде не тільки на планшетах, але великий екран дуже бажаний. Це пояснюється іншою схемою гри: ваша «пігулка» стає не тільки екраном, але і невеликим покерним столиком.

{LikeAndRead}

Щоб усе було наочніше, ось як це виглядає:

Особливості покеру на таблетках

Вловили? Уявіть, як би виглядало це додаток на звичайному смартфоні. Жахливо, чи не так?

А ось на планшетника все дуже грамотно: великий екран використовується для вміщення всіх елементів звичайного покерного столу. Перед вами будуть лежати фішки, карти, під рукою всі необхідні опції, час і таймери.

До того ж чим більше екран, тим приємніше з ним взаємодіяти. На планшетному комп'ютері в «Angry Heads-Up Poker» доведеться часто дивитися в карти (тому що вони завжди лежать «сорочкою» вгору), а щоб це зробити, потрібно до них доторкнутися. Це дійсно викликає почуття реальності, що відбувається, що неможливо в ситуації з маленьким екраном.

{LikeAndRead}

Варто додати, що додаток точно йде на iOS. Про решту платформах з упевненістю сказати досить складно.

Продовжуємо банкет

Добре, ми розібралися з додатками подібного виду. Упевнений, що більшість, якщо і грає в Холдем на своєму планшетника, то в звичний онлайн покер, де можна вибирати довжину столу, кількість гравців, вид покеру, заробляти ачівменти, розмовляти в чаті тощо.

Знову ж, це більш соціалізовані гри, і багатьом просто подобається приємне спілкування за приємною справою. Для таких гравців теж дуже важливий великий екран, оскільки їм важливий розмір чату, - адже це просто-напросто зручно.

{LikeAndRead}

Також на великому екрані видно все набагато краще: в деяких додатках занадто дрібні елементи (наприклад, фішки, цифри), за якими важко встежити.

Коротше кажучи, і тут великий екран виграє по всіх статтях. Більше того, ми не беремо до уваги (а варто було б) тих користувачів, які грають на реальні гроші на своїх планшетах, наприклад, в Паті покер Їм просто протипоказаний маленький «монітор».

Що стосується самих додатків, то більшість популярних з них підтримує планшетники з системами iOS і Android. З іншими платформами складніше.

Якщо ще більш конкретизувати, то масу задоволення можна отримати від іграшки «Texas Hold 'em Poker by ASH».

{LikeAndRead}

Особливості покеру на таблетках

Її дизайн дуже гарний і якісний, тому тільки планшет може передати ці достоїнства. Власне, він і рекомендується самим розробниками. Хоча це додаток, що працює за звичною схемою, де ви граєте в онлайні з іншими людьми.

{/LikeAndRead}