Шпалери для планшетів в стилі Google Now з автоматичною зміною залежно від часу доби


Багато власників Android телефонів і планшетів, які хоча б одного разу користувалися сервісом Google Now, відзначали його оригінальне оформлення і були б не проти прикрасити робочий стіл свого пристрою в подібному стилі.


Шпалери для планшетів в стилі Google Now з автоматичною зміною залежно від часу доби


І якщо ви ставитеся до цієї частини користувачів і хотіли б отримати набір шпалер в стилі Google Now, то вам напевно сподобається новий додаток GoogleNowWallpapers. Мало того, цей додаток буде міняти зовнішній вигляд вибраних вами шпалер залежно від поточного місцевого часу.

Тепер робочий стіл вашого планшета або смартфона буде виглядати відповідно тому, сяє Чи за вікном сонце, або на небосхилі вже з'явилися зірки.

{LikeAndRead}

Все що вам потрібно - це вибрати потрібні шпалери зі списку під час запуску програми, а потім у меню його налаштувань, в пунктах Dawn, Day, Dusk, Night задати інтервали часу, коли вам хотілося б бачити ранкові, денні, вечірні та нічні шпалери, відповідно .

 Шпалери для планшетів в стилі Google Now з автоматичною зміною залежно від часу доби

На даний момент у додатку є колекція з 11 шпалер, які відповідають різним географічним місцям, і крім того, що ви можете міняти їх за часом, ніхто не забороняє просто встановити на головний екран одне, саме підходящі для вас зображення (для цього зніміть позначку з пункту «Enable Wallpaper Change»).  

Крім того, існує дві версії програми, в одному з яких ви знайдете шпалери для телефонів і планшетів зі стандартною роздільною здатністю екрану, а друге більше підійде для новітніх пристроїв, оснащених дисплеями з надвисоким дозволом.

{LikeAndRead}

Обидві версії програми ви можете завантажити абсолютно безкоштовно в Google Play Маркеті:

Завантажити GoogleNowWallpaper для Android

Завантажити GoogleNowWallpaper HD для Android

{/LikeAndRead}