Нові додатки для Android SuperSU - більш функціональна заміна SuperUser для пристроїв з root правами


Практично всі хто, отримував Нові додатки для Android SuperSU - більш функціональна заміна SuperUser для пристроїв з root правами


Після багатьох років присутності на ринку, програма стала де-факто стандартом, і ніхто не замислювався про оновлення її можливостей. Проте, один з відомих розробників, Chainfire, вирішив зруйнувати цей стандарт і створити своє, більш функціональне додаток SuperSU (Або Super SuperUser).


Додаток SuperSU має дві версії - платну і безкоштовну і обидві з них вже доступні для завантаження з Google Play маркету.

Чим же відрізняється новий додаток від свого попередника? Перш за все - ви можете тимчасово відключити root, що дозволить запускати ті програми, які відмовляються працювати на пристроях з root правами. Крім того, розробникам Android додатків сподобається можливість отримання повного логу запитуваних додатками прав суперкористувача. Програма працює в режимі рекавері і навіть тоді, коли операційна система некоректно запущена.

{LikeAndRead}

Pro версія програми, яка стоїть 2.49 $ дозволяє відновлювати root права після поновлення офіційної прошивки по повітрю і має захист за допомогою PIN коду.

Якщо вас зацікавило новий додаток, скачати його і встановити на свій планшет або телефон ви можете з Google Play маркету.

{/LikeAndRead}