Нові додатки для Android Sudo QuickLaunch панель швидкого запуску обраних додатків замість жесту


У Play Маркеті з'явилося нове дуже цікавий додаток від розробника Android додатків Sudo Make Me An App, яке може виявитися дуже корисним для пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android 4.1 Jelly Bean.


Нові додатки для Android Sudo QuickLaunch панель швидкого запуску обраних додатків замість жесту


Додаток Sudo QuickLaunch, як випливає з його назви, дозволяє замінити в ОС Jelly Bean жест швидкого пошуку на виклик панелі зі списком обраних додатків, якими ви найчастіше користуєтеся. Ось як це виглядає:

Дуже зручне доповнення до стандартного інтерфейсу нової операційної системи. Тим більше, що в системі є ще й стандартна панель пошуку, яка, як мені здається, використовується частіше, ніж жест швидкого пошуку. Крім того, ніхто не заважає нам додати пошук Google в список програм Sudo QuickLaunch.

{LikeAndRead}

З інших переваг цього додатка варто відзначити його простоту - воно працює саме так, як ви хочете, відсутність реклами, і те, що воно не вимагає наявності root прав. Крім того, програма не займе багато місця в пам'яті вашого планшета або телефону - Sudo QuickLaunch має розмір всього 110 кілобайт.

Єдиний «недолік» нової програми - це те, що вона платна. Однак, я вважаю його ціну в 1.5 долара нікчемною платою за ті зручності, які вона нам надає.

Завантажити Sudo QuickLaunch можна в Google Play Маркеті.

{/LikeAndRead}