Нова версія Android Market 3312 Завантажити


Компанія Google оновила в черговий раз свою програму для роботи з магазином додатків Android Market.


Нова версія Android Market 3312 Завантажити


Нова версія маркету чи була офіційно опублікована: днями деякі пристрої в США автоматично оновили Android Market до версії 3.3.12, тому, які зміни були зроблені у версії 3.3.12 в порівнянні з попередньою 3.3.11 достеменно невідомо.

Деякі вважають, що програма була лише злегка оптимізована для з'явилася недавно можливості закачування через Android Market музичних файлів.

За відгуками користувачів, що встановили нову версію Маркета, вона працює і на планшетах, (включаючи Honeycomb планшети) і на телефонах. Також є свідчення про те, що при спробі закачування великих файлів, новий Маркет пропонує переключитися c 3G на WiFi.

{LikeAndRead}

Завантажити нову версію Android Market 3.3.12 можна за цим посиланням. Програма встановлюється точно також, як і будь-яке інше додаток, і якщо вас не влаштує новий Android Market, ви завжди можете повернутися до старої версії за допомогою Titanium Backup. Якщо у вас немає резервної копії Android Market, з інструкцією, як повернути старий Android Market, ви можете ознайомитися в цьому матеріалі.

{/LikeAndRead}