Нова версія Android Market 3311 Завантажити


У мережі з'явилася чергова версія Android Market. У той час, як багато хто з нас користуються маркетом версії 3.1.5, а то й більш старим, Google оновила свою програму до версії 3.3.11, що навіть вище версії програми з витокуНова версія Android Market 3311 Завантажити


Це, схоже, сама остання версія програми, яка також розроблялася для Android 4, і в ній з'явилося безліч нових дуже корисних функцій, і налаштувань, таких як можливість автооновлення тільки через WiFi, яка дуже сподобається тим, у кого на планшеті або телефоні встановлено безліч об'ємних ігор і програм.


Крім деякої оптимізації інтерфейсу і невеликих його змін, найголовніше в новому маркеті - це поява нових можливостей і налаштувань, які багато хто з нас давно мріяли побачити в Android Market. Крім того, що можна вручну задавати, які програми повинні оновлюватися автоматично, тепер ви можете задати цей параметр відразу для всіх додатків. Ми тепер також можемо включити в налаштуваннях нового маркету режим, який буде дозволяти завантаження оновлень, тільки тоді, коли ваш пристрій підключено до інтернет через WiFi.

{LikeAndRead}

Нова версія Android Market 3311 ЗавантажитиОновився зовнішній вигляд іконки, яка відображається в системній панелі, і що має сподобатися власникам смартфонів - змінився шрифт, і з програмою, на мою думку, стало зручніше працювати на пристроях з невеликим екраном. Також мені сподобалася можливість перегляду статистики рейтингу програм, тепер перед її завантаженням можна побачити не тільки загальний рейтинг, а й скільки людей, поставили цьому додатком одну зірку.

Новий Андроїд Маркет встановлюється як і будь-яке інше додаток, і за деякими відгуками він не дуже коректно працює в деяких версіях Android Honeycomb, майте це на увазі, коли будете встановлювати програму на свій планшет.

{LikeAndRead}

У кінці статті ви знайдете список посилань на попередні версії Android Market і інструкцію, в якій описано, як повернути старий Андроїд Маркет на ваш пристрій.

Завантажити Android Market 3.3.11

{/LikeAndRead}