Нова версія Android Market 315 Завантажити


Як ми писали раніше, нова версія Android Market з'явилася на деяких Android пристроях в Сполучених Штатах Америки. Оновлення відбулося без будь-яких офіційних повідомлень з боку компанії Google, але вже з декількох джерел є підтвердження про появу Android Market версії 3.1.5.


Нова версія Android Market 315 Завантажити


Завдяки небайдужим користувачам, в мережі відразу ж з'явилася нова версія програми у вигляді інсталяційного apk файлу, який можна завантажити і встановити на Android телефон або планшет самостійно.

Що стосується нововведень, то від компанії Google ніяких оголошень про нову версію Android Market поки не надходило, оновлення проходить в «тихому» і прихованому режимі і тому, швидше за все, радикальних змін ви не помітите - як завжди буде покращено безпеку і виправлені дрібні помилки.

{LikeAndRead}

Судячи з скріншотам, зміни точно торкнулися інтерфейс програми - у новій версії програми помінялося розташування категорій програм, на головному екрані ви тепер бачите тільки рекомендовані програми, і для того щоб потрапити в список категорій програм, вам потрібно або зрушити головний екран, або вибрати відповідну закладку .

Завантажити нову версію Android Market можна звідси.

Встановлюється Android Market так само, як і будь-яке інше Android додаток: вам достатньо записати apk файл на карту пам'яті і за допомогою будь-якого файлового менеджера запустити його для установки на вашому телефоні або планшеті.

{LikeAndRead}

Якщо вас не влаштує нова версія програми, ви завжди можете повернутися до старого Android Market. Інструкція, як повернути старий Android Maket знаходиться тут.

Крім того, ви можете встановити програму Market Updater і ваш телефон або планшет буде сам оновлювати Android Market при появі нової версії програми.

{/LikeAndRead}