Мод Google Play Маркет знімає регіональні та інші обмеження на завантаження додатків Завантажити


Вас дратує, той факт, що деякі програми доступні закордонним власникам Android планшетів і смартфонів у вашій країні недоступні в Google Play Маркеті? Або вподобане вам програма не сумісна з вашим планшетом або телефоном? Не впадайте у відчай, завдяки модифікованому додатком Play Market ви можете вирішити ці проблеми.


Мод Google Play Маркет знімає регіональні та інші обмеження на завантаження додатків ЗавантажитиОдин з членів форуму XDA, незалежний розробник, відомий під ніком Deeco7, опублікував нещодавно власну версію модифікованого Android market, яка знімає всі регіональні обмеження і дозволяє будь-якому власникові планшета або смартфона завантажувати будь Android програми, незалежно від його місця розташування.


{LikeAndRead}

Модифіковане додаток Vending.apk працює на будь-яких пристроях з операційною системою Android версії 2.2 або більш пізньої, і що дуже приємно - для установки його вам навіть не потрібно наявність root прав на пристрої. Програма встановлюється точно так само, як і будь-яке інше Android додаток і при своїй установці замінює стоковий Google Play Маркет.

Проте в ній є і деякі недоліки - ви як і раніше не зможете купувати музику, фільми і книги за межами США, а також поки ще є окремі проблеми з платними додатками.

Мод заснований на останній версії Google Play Маркет 3.5.16 і якщо він вас не влаштує, ви завжди можете повернутися до оригінального маркету, скачавши оригінал Android market 3.5.16.

{LikeAndRead}

Раніше для обходу регіональних та інших обмежень у Play Маркет вам потрібно було модифікувати файл build.prop, розташований в системній папці планшета або телефону, а це, як відомо, неможливе без наявності на ньому Root прав, тому рішення від Deeco7 нагоді не тільки просунутим, але і звичайним користувачам Android пристроїв.

Однак, майте на увазі, що наступне оновлення Google Play Маркет, яке зазвичай проходить у фоновому режимі може замінити мод на оригінальну версію програми, тому вам, можливо, доведеться відновити модифікований маркет вручну.

Завантажити Android market мод версії 3.5.16 можна по цим посиланням.

{LikeAndRead}

Завантажити оригінальний Google Play Маркет 3.5.16 можна звідси.

Оригінальна гілка форуму XDA доступна за цією адресою.

Як завантажувати вкладені в електронні листи файли будь-якого формату за допомогою Gmail для Android.

Нова версія Карти Google. Новий екран навігації на ICS пристроях, покращений вигляд карт. (Завантажити)

{/LikeAndRead}