Кращі програми для Android Total Commander 10 release candidate 1 Завантажити


Вам звичайно ж знаком файловий менеджер Total Commander, який дуже популярний на Windows комп'ютерах, і якого багатьом з нас дуже не вистачало на Android планшеті або телефоні. Приблизно місяць тому ми знайомили вас, з бета версією цієї чудової програми для Android пристроїв.


Кращі програми для Android Total Commander 10 release candidate 1 Завантажити


Для тих, хто ще не знайомий з програмою - Total Commander для Android - це двохпанельний файловий менеджер, який відмінно працює як на телефонах, так і на планшетах, який по зручності роботи і функціональним можливостям здатний затьмарити такі популярні програми, як Root Explorer, ASTRO , ES Провідник і інші файлові менеджери.

{LikeAndRead}

Детально ознайомитися з можливостями і функціями Total Commander для Android ви можете в цьому матеріалі.

Днями період бета-тестування програми закінчився, і з'явилася нова версія Total Commander RC1. Це означає, що розробник вважає програму досить стабільною для повсякденного використання. Хоча й попередня, десята бета версія працювала цілком стабільно і без будь-яких серйозних проблем.

Кращі програми для Android Total Commander 10 release candidate 1 Завантажити

У новій версії виправлені деякі дрібні помилки і оновлені плагіни (FTP і LAN), тому після переустановлення програми, бажано заново їх завантажити і встановити. З'явилася можливість роботи з zip файлами як з папками, навіть якщо вони не мають розширення zip. Вбудований плагін «Встановлені програми» тепер показує номер версії програми, час і дату її установки.

{LikeAndRead}

Крім того, з'явився новий плагін WebDAV для роботи з веб-папками.

Як додати на екран програми кнопку монтування файлової системи rw читайте у цій інструкції. Цим же методом ви можете скористатися і для додавання кнопок з будь-якої іншої внутрішньої чи зовнішньої командою, такою як вихід з програми, перехід до налаштувань, перехід в задану папку і так далі.

Програма має пожиттєвий безкоштовний статус, але її поки неможливо завантажити в Android Market.

Завантажити Total Commander для Android RC1 можна за наступним посиланням: tcandroid.apk

Написано:

Total Commander для Android оновився до версії RC4. Завантажити Total Commander для Android RC4 можна за наступним посиланням: tcmd.android_rc4.apk

{LikeAndRead}

Total Commander для Android, 1.0 rc5 ви можете завантажити за за цим посиланням.

Кращі програми для Android. TouchRetouch миттєве редагування фото

Кращі програми для Android. Pho.to Lab Pro

PcAutoWaker. Автоматичне включення вашого комп'ютера (Завантажити)

Програма для для налаштування і оптимізації Android пристроїв. Android Optimizer.

{/LikeAndRead}