Кращі програми для Android HD Widgets


Багато хто з нас люблять експериментувати із зовнішнім виглядом робочого столу свого Android пристрою і в цьому нам допомагають живі шпалери і різні віджети. Сьогодні я хочу вам представити чудовий набір віджетів, розроблених спеціально для Android Honeycomb планшетів.


Кращі програми для Android HD Widgets


HD Widgets зроблені на такому високому рівні та їх дизайн настільки якісний, що вони зможуть не просто принести вам користь, а й прикрасити екран планшета. Зазвичай, в якості прикраси робочого столу я пропоную вам живі шпалери, але мені здається, що залишити без уваги такі чудові віджети, які нам пропонує HD Widgets було б просто несправедливо.

{LikeAndRead}

Віджети мають величезну кількість налаштувань, за допомогою яких ви можете вибирати сотні варіантів зовнішнього вигляду, фонових зображень і розмірів. Одних тільки годин є більше 50 варіантів. За допомогою скріншотів неможливо показати всі кількість варіантів і красу цих віджетів, але і на них вони виглядають чудово:

Кращі програми для Android HD Widgets

Усього є 13 віджетів, серед яких є спеціальні віджети великого розміру, створені виключно для планшетів з великими екранами. З часом розробники обіцяють поповнити свою колекцію, але і зараз вибір віджетів достатній, щоб задовольнити потреби самих прискіпливих користувачів.

На жаль, є тільки одна версія HD Widgets - платна. Але я впевнений, що ви ніколи не пошкодуєте, що витратили на них свої 99 центів. 

{LikeAndRead}

HD Widgets з'явилися в Android market буквально днями, тому поспішіть скачати новинку, поки вони виглядають ексклюзивно і не з'явилася на екранах планшетів всіх ваших друзів і знайомих:

Завантажити HD Widgets

Gravity Home - встанови живі шпалери і відмовся від лаунчера

{/LikeAndRead}