Калібрування батареї під Android


Ви помітили, що батарея вашого телефону стала розряджатися швидше, ніж раніше? Ви вимкнули в налаштуваннях зайві споживачі електроенергії і відмовилися від запуску улюблених віджетів, але це все одно не допомагає?


Можливо, вам просто потрібно зробити калібрування батареї. - Ааа, я знаю - це набір шаманських операцій з зарядці-розрядці батареї і потрібно стежити за їх складної послідовністю, щоб не помилитися, інакше починай все спочатку, - скажете ви.


Калібрування батареї під Android

Ні, це дуже проста процедура. Вам достатньо всього лише скачати і запустити програму BatterCalibration, зарядити повністю свій телефон,

відключити зарядний пристрій і натиснути одну велику кнопку «Battery Calibration». Все інше програма зробить сама. Перекалібровка почнеться негайно і бажано спочатку розрядити батарею повністю, а потім дати вашому пристрою можливість зарядити її на 100% без переривання процесу зарядки. Під час процесу калібрування батареї ви можете користуватися телефоном як звичайно, а по закінченні зможете насолодитися увеличившимся часом роботи вашого телефону без підзарядки.

{LikeAndRead}

Для своєї роботи програма вимагає наявності Калібрування батареї під Android

{/LikeAndRead}