Як захистити Wi-Fi на планшеті або смартфоні від хакерських атак за допомогою Wi-Fi Protector


Ви, напевно, пам'ятаєте такі програми, як Як захистити Wi-Fi на планшеті або смартфоні від хакерських атак за допомогою Wi-Fi Protector


Всі ці інструменти дозволяють досить легко перехоплювати ваші дані, і врешті-решт зловмисник може отримати доступ до ваших паролів, номерів кредитних карт та іншої секретної інформації. Однак ви можете захистити себе за допомогою програми Wi-Fi Protector.


Wi-Fi Protector - Це Android додаток, призначений для виявлення і запобігання хакерських атак на ваш телефон або планшет через Wi-Fi мережу.

Працювати з програмою дуже просто, вам достатньо запустити Wi-Fi Protector і вона відразу приступить до роботи. Якщо ви хочете, щоб програма автоматично стартувала при включенні вашого пристрою, достатньо в його налаштуваннях включити режим «Auto Start»

{LikeAndRead}

Додаток працює у фоновому режимі і постійно контролює ваше Wi-Fi з'єднання. Коли виявляється підозрілою активністю, Wi-Fi Protector сигналізує вам про це за допомогою сигналу тривоги, в якості якого може виступати рінгтон або вібровиклик. Тип сигналу ви можете вибрати в меню налаштувань програми.

Як захистити Wi-Fi на планшеті або смартфоні від хакерських атак за допомогою Wi-Fi Protector

Крім того, якщо у вас є root права, ви можете налаштувати програму так, щоб він був невразливий для подібного роду атак. Для цього потрібно включити опцію «Countermeasures» в налаштуваннях програми. Користувачам звичайних телефонів і планшетів ця опція недоступна, і вони можуть лише отримувати повідомлення про атаки.

{LikeAndRead}

Якщо вас турбує безпека ваших даних і вам часто доводиться користуватися Wi-Fi з'єднанням у публічних місцях, таких як готелі, аеропорти, кафе і ін, вам просто необхідно мати цей додаток на своєму телефоні або планшеті.

Завантажити програму Wi-Fi Protector можна в Android Market і коштує вона трохи дорожче одного долара.

Але якщо ви хочете отримати безкоштовну версію програми, то знайти її можна на форумі XDA, в гілці розробника Wi-Fi Protector.

Отримуємо доступ до SD карті Android пристрою через мережу

Отримуємо доступ з Windows до SD карті Android пристрої через WiFi. Інструкція.

{/LikeAndRead}