Як задати персональні налаштування параметрів системи для окремих Android додатків за допомогою App App Ove


Багато хто з нас не раз замислювалися про те, що непогано було б, якби наш планшет або телефон умів автоматично змінювати системні налаштування залежно від того, яка програма на ньому зараз працює.


Як задати персональні налаштування параметрів системи для окремих Android додатків за допомогою App App Ove


Наприклад, при перегляді відео екран фіксувався б у альбомної орієнтації, при запуску веб-браузера розмір шрифту автоматично збільшувався, при читанні книг частота процесора в цілях економії енергії зменшувалася б, а коли ми запускаємо ресурсомісткі ігри та програми, частота процесора збільшувалася до максимуму.

Звичайно, найчастіше деякі з цих системних параметрів можна налаштувати і в самому додатку, але не чи правда, було б просто чудово, якби ці дії можна було автоматизувати?

{LikeAndRead}

Тепер, завдяки незалежному розробнику, відомому на форумі XDA Developers під ніком emwno, який створив додаток App Override, така можливість у нас з'явилася.

За допомогою App Override ви можете один раз і назавжди поставити системні параметри для будь-якого з наявних на вашому планшеті або телефоні програми, щоб в майбутньому не турбуватися про те, що ви забули включити або відключити деякі параметри, необхідні для отримання задоволення від перегляду фільмів, комфортного читання тексту і в інших подібних випадках.

App Override дозволяє задати наступні індивідуальні налаштування для кожного додатка:

{LikeAndRead}

• Розмір шрифту (Font Size) - ви можете збільшити розмір шрифту для будь-якого додатку

• Метод вводу (Input method) - введення тексту за допомогою клавіатури або голосове введення

• Мінімальна швидкість процесора (Minimum CPU speed) - задає мінімальну частоту процесора при запуску того чи іншого додатка. Використовується для економії заряду батареї.

• Максимальна швидкість процесора (Maximum CPU speed) - при запуску ресурсоємних ігор і додатків ви можете встановити частоту процесора на максимально можливе в системі значення.

• Орієнтація екрана (Screen orientation) - фіксує положення екрану в будь-якому з чотирьох положень для обраного вами програми.

{LikeAndRead}

• Тайм-аут екрана (Screen timeout) - задає індивідуальний часовий інтервал гасіння екрану для будь-якого додатку

• Режим звуку (Sound mode) - активує для конкретного додатка конкретну звукову схему, наприклад, беззвучний режим або режим вібрації.

• WiFi - дозволяє автоматично включати WiFi при запуску конкретного додатка, наприклад, веб-браузера.

Додаток працює на будь-якому планшеті або смартфоні з операційною системою Android 2.3 або вище і єдине специфічне вимога - це наявність Root доступу для можливості зміни частоти процесора.

Інтерфейс App Override простий і інтуїтивно зрозумілий. При запуску воно сканує встановлені на пристрої програми, і виводить на екран їх список. Вам залишається тільки лише клікнути по потрібній програмі, щоб задати для неї персональні системні налаштування.

{LikeAndRead}

Які з налаштувань ви хочете міняти, можна задати на сторінці «What to Control». На сторінці настоянок програми ви можете задати режим його автоматичного запуску при старті системи (Start on boot) і включати або вимикати відображення індикації про роботу додатку в панелі повідомлень.

Додаток знаходиться в процесі розвитку і розробник обіцяє в майбутньому додати в нього додаткові параметри.

Завантажити App Override ви можете безкоштовно в Google Play Маркеті.

{/LikeAndRead}