Використовуємо Android планшет в якості графічного планшета для ПК за допомогою XorgTablet


Будь-який поважаючий себе цифровий художник, в наші дні просто зобов'язаний мати графічний планшет, що працює в парі з графічним редактором на персональному комп'ютері. Але багато хто, особливо початківці художники не можуть дозволити собі покупку, цього досить дорогого пристрою.


Використовуємо Android планшет в якості графічного планшета для ПК за допомогою XorgTablet


Однак цю проблему можна вирішити. Якщо у вас є Android планшет, і ви використовуєте відомий редактор зображень GIMP, то завдяки новому додатку XorgTablet, ви можете використовувати свій пристрій в якості графічного планшета.

Ця програма в комплекті з драйверами, розробленими командою gimpusers.com дозволить вам вибрати ваш Android планшет, як пристрій введення в редакторі GIMP.

{LikeAndRead}

Звучить цікаво і досить заманливо. Однак майте на увазі, що не всі планшетні ПК, на відміну від справжніх графічних планшетів вміють розпізнавати силу натискання на екран, що значно обмежує можливості подібного рішення.

Ідеальним варіантом буде використання планшетів, в екран яких вбудований активний дигитайзер, який працює в парі з активним, чутливим до натискання цифровим пером.

До таких пристроїв можна, наприклад, віднести планшет Samsung Galaxy Note 10.1, екран якого оснащений дигитайзером Wacom і який має в комплекті цифрове перо S Pen.

Інші планшети також зможуть працювати з додатком, але їм буде далеко до професійного рівня.

{LikeAndRead}

Додаток дозволяє підключати планшет до комп'ютера як через USB кабель, так і за допомогою WiFi. Однак у нього є один недолік: якщо як пристрої введення обраний Android планшет, редактор перестає реагувати на мишу, що не зовсім зручно.

Крім того, драйвери для підключення планшета є тільки для операційної системи Linux.

Завантажити додаток XorgTablet можна по цією адресою.

Драйвер ви знайдете на цій сторінці сайту github.com.

{/LikeAndRead}