Запускаємо програми Google Glass на планшеті Nexus 7 і інших Android пристроях Завантажити


Ви напевно добре знаєте, що окуляри Google Glass являють собою мініатюрний Android комп'ютер, що володіє досить цікавими можливостями.


Reddit, якому вдалося модифікувати основні програми Google Glass для запуску на інших Android пристроях, які ми можемо завантажити і встановити на планшет Nexus 7. Крім того, вони повинні працювати і на інших Android планшетах і телефонах.


В якості заміни стоковому Android лончер (оболонці операційної системи) в Google Glass виступає лончер Glass Home, який управляється голосовими командами з використанням штатного мікрофона вашого пристрою.

Початок кожної команди визначається за ключовою фразою "OK Glass", після якої слід вказівку зробити фотографію, почати запис відео, запустити навігацію і т.п.

{LikeAndRead}

Однак, в даний момент, навігацію за допомогою раніше встановлених на пристрій карт Google неможливо запустити без підключеної до вашого пристрою апаратної клавіатури - при запуску додаток зависає, очікуючи введення команди з неї.

Запускаємо програми Google Glass на планшеті Nexus 7 і інших Android пристроях Завантажити

Зате ви можете задавати питання, на яке додаток знайде відповіді в Google і відобразить їх на екрані вашого планшета. Наприклад, ви можете запитати скільки буде дванадцять помножити на сто тридцять чотири, перевести суму з доларів у євро, або довжину з миль в кілометри.

В даний час Zhuowei намагається розібратися з повним набором команд і можливостей різні додатків, деякі з яких є прихованими, щоб надалі отримати максимально повний контроль за системою за допомогою команд "OK Glass".

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}