Запускаємо Android програми на Windows комп'ютері за допомогою BlueStacks App Player і обмінюємося Android п


Дві дуже цікавих новини надійшло сьогодні від компанії BlueStacks, яка спеціалізується на інтеграції Android додатків в операційну систему Windows.


Запускаємо Android програми на Windows комп'ютері за допомогою BlueStacks App Player і обмінюємося Android п


Перша з них, і найграндіозніша - це поява альфа версії Windows програми BlueStacks App Player, яка дозволяє запускати Android програми на вашому Windows комп'ютері.

Це означає, що з сьогоднішнього дня, всі ваші улюблені Android програми і Android гри можна буде запускати не тільки на планшеті, але і на комп'ютері. Уявіть собі - вам не потрібно буде ділити свій планшет з іншими членами сім'ї, яким терміново захотілося пограти в останній епізод Angry Birds.

{LikeAndRead}

Восторг користувачів, схоже, розділять і розробники Android додатків, яким сподобається ідея попередньої обкатки своїх творів на персональному комп'ютері.

Не можна сказати, що App Player - це революційне досягнення, але все це, принаймні, дуже зручно і цікаво.

Ознайомитися з можливостями програми BlueStacks App Player ви можете, подивившись цей рекламний ролик:

Друга новина - це оголошення BlueStacks Cloud Connect, програми, яка робить ваш персональний комп'ютер продовженням вашого Android пристрою, дозволяючи синхронізувати і обмінюватися між ними різними Android додатками за допомогою «хмарного» сервісу компанії BlueStacks.

{LikeAndRead}

Програма дозволяє обмінюватися додатками між різними пристроями за вашим вибором. На даний момент, в Android Market доступна альфа версія програми Cloud Connect, яка дозволяє зберігати в хмарі до 35 додатків, і які можуть бути з нього встановлені на будь-який пристрій за вашим вибором.

Поки немає ніяких демонстраційних матеріалів, але судячи з перших відгуків користувачів про це сервісі в Android Market, схоже, що новий сервіс Cloud Connect від компанії BlueStacks буде дуже корисний власникам Android пристроїв.

Завантажити безкоштовну альфа версію програми BlueStacks App Player можна на офіційному сайті компанії BlueStacks. Як написано на сайті, в даний момент є поки тільки версія для Windows 7.

{LikeAndRead}

Безкоштовно завантажити BlueStacks Cloud Connect в Android Market:

 Запускаємо Android програми на Windows комп'ютері за допомогою BlueStacks App Player і обмінюємося Android п

Двостороння синхронізації даних через Wi-Fi між Android, Windows і Mac. Інструкція

{/LikeAndRead}