Завантаження Linux на ПК з Android телефону або планшета за допомогою DriveDroid


Багатьох з нас давно не здивуєш, можливістю запуску на персональному комп'ютері різних Linux-подібних операційних систем, таких як Fedora, Ubuntu і їм подібних, за допомогою завантажувального CD, DVD або флеш-накопичувача - це можливо вже протягом багатьох років.


Завантаження Linux на ПК з Android телефону або планшета за допомогою DriveDroid


А що ви скажете з приводу використання вашого Android телефону або планшета, замість завантажувальних дисків і «флешок»? Тепер і це можливо за допомогою спеціального додатка DriveDroid.

  

DriveDroid - це безкоштовний додаток, що дозволяє зберігати завантажувальний образ Linux на вашому Android пристрої і завантажувати з нього ваш комп'ютер.

{LikeAndRead}

При такому способі завантаження вся операційна система завантажується в оперативну пам'ять комп'ютера, а це означає, що працювати вона буде досить швидко навіть на комп'ютерах зі слабкою конфігурацією.

Само собою, в цьому випадку вам не потрібно встановлювати заново вже наявну на вашому комп'ютері операційну систему.

Це досить зручно, коли нам потрібно ознайомитися з новою операційною системою, перш ніж встановлювати її на комп'ютер. Також ви можете завантажити Linux-подібну операційну систему на комп'ютер в якості своєрідної утиліти відновлення для того, щоб відформатувати жорсткий диск, відновити файли, або видалити шкідливе програмне забезпечення.

{LikeAndRead}

У вас немає під рукою ISO образу Linux? Це не проблема. DriveDroid сама завантажить для вас один з популярних Linux дистрибутивів, таких як Arch, CrunchBang, Debian, Fedora, OpenSUSE і Ubuntu.

Найпростіший спосіб перевірити DriveDroid - це завантажити образ SliTaz, операційну систему, яка займає всього лише 35 МБ і яка абсолютно не вимоглива до апаратної частини комп'ютера для свого запуску.

Для своєї роботи програма вимагає наявності root прав на вашому планшеті і наявності USB кабелю для підключення до комп'ютера.

Завантажити DriveDroid ви можете безкоштовно в Google Play Маркеті.

{/LikeAndRead}