Живі шпалери для планшетів OXON LWApocalypse 3D Завантажити


Рано чи пізно всім нам починає набридати нудний вид статичних шпалер на екрані нашого планшета або смартфона, і, бажаючи урізноманітнити його зовнішній вигляд, ми починаємо прочісувати простори мережі в пошуках цікавих живих шпалер.


Живі шпалери для планшетів OXON LWApocalypse 3D Завантажити 


І якщо ви фанат STALKER, Fallout, Half-Life, Metro 2033 та технічних творів у стилі постапокалипсиса, то вам безумовно, сподобаються нові живі шпалери компанії Oxionsoft - LWApocalypse 3D live wallpaper.

OXON LWApocalypse 3D створені із застосуванням 3D движка нового покоління, що дозволило створити гарні, реалістичні живі шпалери HD якості. У додатку використовувалися текстури високого дозволу, що дозволяють зробити зображення максимально чітким і контрастним. Завдяки цьому, живі шпалери будуть чудово дивитися як на екрані телефону, так і на великому екрані планшета.

{LikeAndRead}

Живі шпалери дозволять вам зануритися в атмосферу апокаліпсису, відображаючи на екрані вашого пристрою надзвичайно реалістичні види зруйнованого і спустошеного міста.

Додаток працює на планшетах і смартфонах з операційною системою Android 2.2 і вище, і ідеально підходить для нових пристроїв, що працюють під управлінням Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Існує дві версії живих шпалер LWApocalypse FREE 3D - безкоштовна і платна (PRO).

У живих шпалерах OXON LWApocalypse PRO 3D реалізовано два абстрактних сюжету: «Літо» і «Зима». Для кожного з сюжетів передбачений свій стиль оформлення і набір ефектів.

{LikeAndRead}

Сюжет «Літо» включає в себе анімовану 3D сцену річного пустельного міста, п'ять літніх фонових зображень і п'ять варіантів освітлення для кожного бекграунду. Так само передбачена опція включення реалістичного ефекту дощу. Сюжет «Зима» включає в себе 3D сцену зимового пустельного міста. Так само як і для літнього сюжету, в зимовому сюжеті передбачено п'ять фонів. Варіант освітлення в зимовому сюжеті один. За бажанням користувача можна активувати функцію падаючого снігу, що робить сцену більш живий і реалістичною.

Для всіх сцен передбачено 3 анімовані камери. Зміна поверхні води з відображає на прозору. Включення і відключення падаючого метеорита з різним часовим інтервалом падіння. Вибір якості (відображення) 3D сцени (оптимальна робота додатки - при виборі самого простого якості зображення). Для зручності і швидкого доступу до налаштувань передбачена функція подвійного тапа по екрану.  

{LikeAndRead}

Можливості PRO версії анімованих шпалер OXON LWApocalypse 3D:

? Реальне 3D

? Підтримка широкого спектру пристроїв (телефонів і планшетів)

? Дві теми оформлення: зима і літо

? 3 анімовані камери

? 5 сюжетних фонів

? Індивідуальне освітлення для кожної сцени

? 2 режиму водної поверхні

? Реалістичні погодні умови: дощ і сніг

? Вибір якості зображення

? Швидкий доступ до меню, подвійний тап по екрану

? Чудовий пророблений дизайн

? Графіка і текстури високої якості

? Підтримка HD і FULL HD дисплеїв для телефонів і планшетів

? Мова інтерфейсу: російська та англійська

? Підтримка установки на SD карту

LWApocalypse FREE 3D реалізовано один абстрактний сюжет «Літо», який включає в себе одну анімовану 3D сцену річного пустельного міста.

{LikeAndRead}

Хочеться відзначити, що компанія OXSIONSOFT цінує своїх користувачів, тому ви не зустрінете реклами ні в одному їх додатку! Всі додатки, будь-то Free або Pro версії, виключають рекламу в будь-якому її вигляді.

Ми тестували шпалери, на планшеті Nexus 7 і, дійсно вони виглядають просто чудово. І це не дивно - розмір apk файлу безкоштовної версії становить 16 МБ, а Pro версія LWApocalypse «важить» близько 22 МБ.

Завантажити живі шпалери OXON LWApocalypse 3D:

Безкоштовна версія

Платна PRO версія ($ 1)

Завантажити APK файл безкоштовної версії  OXON LWApocalypse 3D

{/LikeAndRead}