Дистанційне керування програванням YouTube і Vimeo в браузері Chrome на ПК за допомогою Android або IOS вус


Погодьтеся, буває дуже зручно розташуватися на дивані і дивитися відеоролики з YouTube на великому екрані свого комп'ютера. Не вистачає тільки «дистанційки» ...


Дистанційне керування програванням YouTube і Vimeo в браузері Chrome на ПК за допомогою Android або IOS вус


Але це питання можна легко вирішити, якщо у вас на комп'ютері встановлений браузер Chrome під рукою є смартфон або планшет з операційною системою Android або IOS на борту.

Все що нам потрібно для перетворення свого планшета або смартфона в пульт дистанційного управління - це розширення для браузера Chrome, YouTube Couch Mode, і додаток De Mobo для IOS або Android (безкоштовне для обох платформ).

За допомогою цієї зв'язки ви можете управляти відтворенням відео, шукати відео на YouTube, запускати схожі ролики, переходити до наступного або попереднього відео в каналі, перемикатися в повноекранний режим і збільшувати / зменшувати гучність.

{LikeAndRead}

YouTube Couch Mode також працює і сайтом Vimeo.

Для того щоб почати роботу з розширенням, встановіть його в свій браузер, після чого встановіть De Mobo на смартфон або планшет.

Відкрийте сторінку YouTube на комп'ютері, і в кінці адресного рядка з'явиться значок розширення. Натисніть на нього і дочекайтеся, коли воно покаже вам QR код.

Дистанційне керування програванням YouTube і Vimeo в браузері Chrome на ПК за допомогою Android або IOS вус

Після чого, запустіть додаток De Mobo на смартфоні або планшеті і натисніть на «Create Connection» (Створити підключення). Програма переключиться в режим камери, щоб ви могли сканувати QR код з екрану комп'ютера.

Після того, як додаток підключиться до вашого комп'ютера, ви зможете управляти відтворенням відео за допомогою віртуальних органів управління, розташованих на екрані вашого мобільного пристрою.

{LikeAndRead}

З боків розташовані кнопки контролю гучністю і переміщення до наступного / попереднього відео в каналі. Чотири кнопки в нижній частині призначені для перемикання в повноекранний режим, переходу на сайт Vimeo і оновлення сторінки. У самому верху розташована рядок для введення пошукових запитів на YouTube, а під нею ви знайдете ескізи відеороликів і основні органи управління відтворенням.

І розширення і додатки працюють досить непогано, скачати ви їх можете за наступними посиланнями:

Встановити YouTube Couch Mode

Завантажити De Mobo для iOS

Завантажити De Mobo для Android

{/LikeAndRead}