Вийшла нова версія Opera для мобільних пристроїв


З'явилося оновлення відомого браузера Opera для операційної системи Android. Оновилися обидві версії програми - версія Opera mini до версії 6, а також версія Opera mobile до версії 11.

У нових версіях нарешті з'явилася повна підтримка pinch zoom. У попередніх версіях  Opera вже була ця функція, однак ви могли зменшити або збільшити сторінку тільки до одного попередньо встановленого рівня. Тепер же масштабування сторінок стало плавним, а не ступінчастим.


Opera, завдяки фірмовій функції Opera turbo є відмінним вибором для тих, у кого старий телефон або повільне підключення до інтернету. За допомогою безкоштовної служби Opera link ви можете синхронізувати свої закладки, елементи експрес-панелі і служби пошуку між вашими комп'ютерами і мобільними пристроями. Також ви можете зберігати сторінки і потім переглядати їх в офлайн режимі.


{LikeAndRead}

Вийшла нова версія Opera для мобільних пристроїв

Завдяки своєму ергономічному і продуманому інтерфейсу користуватися програмою на мобільних пристроях дуже зручно. Нова версія програми працює досить швидко, що порадує власників пристроїв, що працюють у високошвидкісних 3G або 4G мережах.

Єдиний недолік браузера - це відсутність підтримки Flash, якої в силу особливостей програми напевно не буде і в майбутньому. І це сильно розчаровує, особливо після недавнього виходу Adobe Flash player для мобільних пристроїв версії 10.1.

{/LikeAndRead}