Вам не подобається віджет годин на Android 42 Clock Widget може повернути годинах на екрані звичний вигляд


З кожним оновленням, операційна система Android стає все краще і краще. І з цим, я сподіваюся, мало хто буде сперечатися. Однак, крім помилок, які будуть виправлені в наступних оновленнях, деякі нові речі, які з'являються у свіжих версіях, подобаються далеко не всім.


Вам не подобається віджет годин на Android 42 Clock Widget може повернути годинах на екрані звичний вигляд


Одним з таких змін, які з'явилися в Android 4.2, є оновлений віджет цифрових годин. Його дизайн не сподобався багатьом з користувачів. Особисто я не маю нічого проти, але деяким не подобається змішання звичайного і жирного шрифтів в його оформленні. Особливо це впадає в очі тим, хто звик до лаконічного і стильному шрифту Roboto в більш ранніх версіях програми. На щастя, ми маємо справу з операційною системою Android, яка дозволяє змінювати своє оформлення.

{LikeAndRead}

Замінити стоковий віджет годин Android 4.2 можна за допомогою безкоштовного додатку, який називається Fixed 4.2 Clock Widget, і яке можна завантажити в магазині додатків Google Play.

У ньому ви можете змінювати на свій смак не тільки сам шрифт, але і його тип, зробивши, наприклад всі написи жирними. Також ви можете повернути стиль оформлення цифрових годин на екрані блокування свого планшета або телефону до звичного для вас виду.

Само собою, як і слід було очікувати, при натисканні на віджет, ви потрапите в стічне Android 4.2 додаток «Годинник».

Так само, як і оригінальний Android віджет, Fixed 4.2 Clock Widget відображає на екрані крім поточних часу та дати, час на який у вас встановлений будильник.

{LikeAndRead}

Якщо віджет вам сподобається, ви можете завантажити платну (donate) версію програми, хоча всі наявні в ньому функції доступні і в безкоштовній версії програми.

Завантажити Fixed 4.2 Clock Widget з Google Play Маркет.

{/LikeAndRead}