Безконтактні жести в стилі Galaxy S4 на будь-якому Android пристрої, оснащеному датчиком наближення з допомогу


Ви в захваті від «повітряних» жестів, за допомогою яких можна керувати смартфоном Galaxy S4, не торкаючись до нього руками і хотіли б мати щось подібне і на своєму Android смартфон або планшет?


Безконтактні жести в стилі Galaxy S4 на будь-якому Android пристрої, оснащеному датчиком наближення з допомогу


У такому випадку вам варто спробувати додаток Air Swiper. Ця невелика і проста в налаштуваннях утиліта, що працює на будь-якому Android пристрої, з операційною системою Android 4.0 і вище і оснащеному датчиком наближення створена спеціально для цих цілей.

Для того, щоб додаток могло керувати вашим телефоном або планшетом вам не навіть не будуть потрібні root права на пристрої. Єдине, що ви повинні врахувати - це, те, що не варто виключати його зі списку адміністраторів в меню настоянок пристрої (розділ Безпека -> Адміністратори пристрою).

{LikeAndRead}

Працювати з додатком Air Swiper дуже просто. Після установки і першого запуску, додаток попросить підвести долоню до вашого пристрою, для того, щоб визначити працездатність його датчика наближення.

Після цього можна приступати до вибору функцій і режимів, які ви хотіли б контролювати за допомогою безконтактних жестів.

Ви можете керувати:

1. SMS повідомленнями (SMS controls)

- Режим Turn on Screen on SMS дозволяє автоматично включати екран при приході нового повідомлення.

- Режим Open SMS by motion дозволяє за допомогою безконтактного жесту читати повідомлення, що прийшли. Для цього піднесіть до нього руку або проведіть над ним своєю долонею.

{LikeAndRead}

2. Розблокуванням і блокуванням екрану пристрою (Locking and unlocking the device)

- Режим Turn on screen by motion дозволяє включати екран за допомогою жесту

- Режим Disable Lockscreen дозволяє відключати екран блокування відразу ж після включення екрану

- Режим Turn off screen by motion дозволяє вимикати екран пристрою за допомогою двох безконтактних жесов.

Безконтактні жести в стилі Galaxy S4 на будь-якому Android пристрої, оснащеному датчиком наближення з допомогу

3. Звуком (Sound controls)

- Режим Sound OFF, ON movement дозволяє вимикати або вмикати звук у динаміці вашого пристроїв при наближенні до нього вашої руки

4. WiFi і Bluetooth з'єднаннями

Тут ви можете включити режими активації Bluetooth або WiFi за допомогою жестів. Для того, щоб включити Bluetooth, вам потрібно буде провести рукою над смартфоном або планшетом три рази. WiFi включиться після п'ятикратного безконтактного жесту.

{LikeAndRead}

Досить цікавий додаток, чи не так? І ще одна перевага програми - всі ці можливості, доступні раніше тільки власникам дорогих телефонів Galaxy S4 ви можете отримати абсолютно безкоштовно.

Завантажити Air Swiper можна на цій сторінці Google Play Маркета.

{/LikeAndRead}