Альтернативне рекавері TWRP Recovery оновилася до версії 22, і їм стало ще зручніше користуватися


Досвідчені власники Android планшетів і телефонів знають, що альтернативна утиліта відновлення, або, як їх ще називають рекавері (від англ. Recovery) незамінна річ, яка допоможе прошити пристрій, зробити повну резервну копію операційної системи разом з даними і додатками користувача, встановити оновлення та ще багато іншого, що часом неможливо зробити за допомогою звичайних Android додатків.


Альтернативне рекавері TWRP Recovery оновилася до версії 22, і їм стало ще зручніше користуватисяКастомних (або альтернативні) рекавері можна встановити на практично будь планшет або телефон з root правами і розблокованим завантажувачем. Однак при всіх своїх перевагах, за цими утилітами закріпилася репутація чогось заплутаного і складного в управлінні. І правда, до недавнього часу, переміщення по текстовому меню більшості популярних рекавері відбувалося за допомогою кнопки живлення і клавіші регулятора гучності.


{LikeAndRead}

Проте минулого року ситуація різко змінилася на краще. Завдяки команді Team Win Recovery Project з'явилися перша утиліта відновлення (TWRP) з більш дружнім інтерфейсом, керувати яким стало можливим за допомогою сенсорного екрану планшета або телефону.

І ось, днями з'явилася нова версія TWRP recovery, з ще більш дружнім інтерфейсом, в якому з'явилася навіть можливість введення тексту за допомогою екранної клавіатури.

Тепер, в TWRP 2.2 ви можете не тільки робити резервні копії, відновлювати їх, встановлювати оновлення і прошивки і очищати розділи пристрою: завдяки клавіатурі ви можете задавати ім'я резервної копії, перейменовувати існуючі резервні копії, перейменовувати будь-які папки та файли за допомогою вбудованого менеджера файлів, набирати команди в емуляторі терміналу.

{LikeAndRead}

 Альтернативне рекавері TWRP Recovery оновилася до версії 22, і їм стало ще зручніше користуватися

Серед інших можливостей варто відзначити можливість шифрування розділу з даними за допомогою пароля на Samsung Galaxy Nexus, розбивати архіви з резервними копіями на частини, і відновлювати розділи з даними, що мають розмір більше 2 ГБ, а також усунення відомих помилок.

На даний момент TWRP 2.2 можна встановити на безліч моделей телефонів і наступні планшети:

Kindle Fire

AT & T Galaxy Note

Asus Transformer

Asus Transformer Prime

Asus Transformer TF300T

Nook Color

Nook Tablet

Acer Iconia Tab A500

Дізнатися, чи існує версія TWRP 2.2 для вашого пристрою можна на сайті TeamWin, перевіривши його наявність у випадаючому меню «Please select your device»

{LikeAndRead}

Там же ви знайдете і інструкції по установці TWRP на ваш планшет або телефон. Але в більшості випадків (для пристроїв, що мають root) це вельми нескладна процедура: вам досить встановити з Маркета додаток GooManager Beta і вибрати в ньому опцію «Install OpenRecoveryScript».

C основними функціями TWRP recovery, на прикладі прошивки Android 4.0 для Amazon Kindle Fire ви можете ознайомитися в цьому матеріалі.

{/LikeAndRead}