Total Commander для Android Випущена фінальна версія Завантажити


Після досить тривалого періоду бета тестування, нарешті, вийшла фінальна версія популярного файлового менеджера, Total Commander для Android v 1.0. І хоча розробник ще опублікував своє творіння Google Play Маркеті, apk файл нової версії додатка вже доступний для скачування.


Total Commander для Android Випущена фінальна версія ЗавантажитиЦя чудова програма припаде до душі всім тим, хто звик користуватися Total Commander на своєму Windows комп'ютері, і буде гідною заміною таким визнаним лідерам на платформі Android, як ES Провідник, Root Explorer і їм подібним.


Програма дуже зручна і проста в обігу в першу чергу завдяки своєму двохпанельний інтерфейсу, що в безсумнівно оцінять власники планшетних комп'ютерів з їх великими екранами.

{LikeAndRead}

Звичайно, дизайн інтерфейсу додатку не назвеш сучасним, але велика кількість можливостей і корисних функцій з лишком покриває цей невеликий недолік. З основними можливостями цього файлового менеджера ви можете ознайомитися в в цьому огляді, а тут я хочу лише зазначити, що крім двохпанельний інтерфейсу ви отримаєте можливість роботи з архівними файлами, доступ до системних файлів і папок (за наявності root прав), плагіни для роботи з FTP та локальної мережею, персоналізовану панель управління і багато іншого.

Завантажити фінальну версію Total Commander для Android ви можете за цією адресою.

Як завантажити apk файли з Google Play на комп'ютер. Спосіб 2. (Інструкція)

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}