Total Commander для Android Випущена фінальна v 20 версія Завантажити


Відмінна новина для всіх любителів прекрасного додатки Total Commander. Після досить тривалого періоду бета тестування, розробник, нарешті, випустив другу версію свого додатку для Android планшетів і смартфонів.


Total Commander для Android Випущена фінальна v 20 версія ЗавантажитиВсі ви, звичайно ж, знаєте, що основним достоїнством додатка є його зручний і функціональний двохпанельний інтерфейс. Але крім цього, додаток володіє досить широким переліком можливостей, які стануть в нагоді не тільки простим, але і просунутим Android користувачам.


Основні функції і можливості Total Commander для Android:

1. Двопанельний режим

Одна панель на екрані: можна перемикатися між панелями, використовуючи велику кнопку з трьома стрілками, і синхронізувати панелі можна натиснувши кнопку з двома знаками =. Щоб скопіювати файли досить просто перетягнути їх з панелі на панель

{LikeAndRead}

Дві панелі на екрані: режим, подібний класичному розташуванню панелей як Windows версії програми, особливо зручний для планшетів.

2. Режим вибору кількості панелей: ви можете вибрати одну панель для портретної орієнтації екрану і дві панелі для ландшафтної.

3. При запуску програми одна з панелей містить ярлики для найбільш часто використовуваних папок і розташувань: SD карта, фотографії, завантаження, корінь файлової системи. Тут також знаходяться закладки, менеджер програм і плагіни.

4. Копіювання, переміщення, видалення, перейменування. Створення папок. Все це можливо і з системними файлами і папками (root)

{LikeAndRead}

5. Сортування файлів і папок

6. Робота з Apk файлами

7. Історія каталогів

8. Пошук файлів

9. Вбудований текстовий редактор

10. Зміна властивостей папок і файлів з підтримкою вкладених файлів і папок

11. Настроюється панель інструментів, кнопки на якій можна налаштовувати, додавати і видаляти. Кнопки на панелі інструментів можуть виконувати такі функції, як:

Перехід в задану папку

Запуск програми

Перегляд файлу

Передача файлу

Запуск команди системи

Запуск внутрішньої команди Total Commander

12. Вбудований менеджер додатків.

13. Оптимізація для роботи на планшетах.

14. Налаштування асоціацій для будь-яких типів файлів

{LikeAndRead}

15. Чорний список

16. Приховувати / показувати приховані файли

17. Налаштування оформлення - розмір і тип шрифтів, колірні схеми.

18. Повноекранний режим.

19. Багатомовність. (Англійська, китайська, датська, французька, німецька, грецька, угорська, італійська, польська, румунська, російська, словацька, словенська, іспанська, шведська, українська мови)

20. Підтримка плагінів. На даний момент є 3 плагіна: FTP, LAN (робота з Windows мережами), WebDav (HTTP, HTTPS)

21. Робота з архівами: упакування і розпакування файлів.

22. Копіювання і переміщення файлів перетягуванням між панелями

23. Вбудований медіаплеєр.

{LikeAndRead}

Крім того, у фінальній версії програми додана можливість повноекранного перегляду відео на Android 4.0 пристроях, виправлено безліч відомих помилок і збільшена стабільність роботи програми.

Само собою, в другій версії Total Commander оновилися і плагіни. Нагадаю, що скачати і встановити їх ви можете з самого додатка, за допомогою зеленої кнопки «+», розташованої на головному екрані Total Commander.

Завантажити Apk файл Total Commander для Android v 2.0

Кращі програми для Android. Solid Explorer Beta v1.3.8. Написано потокове медіа з Dropbox, Box, Google Drive і багато іншого (завантажити)

Як встановити Adobe Flash плеєр на Nexus 7 та інші планшети і телефони з Android 4.1 Jelly Bean.

{LikeAndRead}

{/LikeAndRead}