Torrent Beta для Android планшетів і телефонів з'явився в Google Play Маркеті Завантажити


Одне з найпопулярніших додатків для роботи з торрентами, μTorrent, яким користуються мільйони власників персональних комп'ютерів у всьому світі, тепер доступно власникам Android планшетів і телефонів.


Torrent Beta для Android планшетів і телефонів з'явився в Google Play Маркеті Завантажити


Хочу уточнити, що це не черговий додаток для дистанційного керування BitTorrent клієнтом на вашому ПК з мобільного пристрою - це повноцінне додаток для завантаження торрентів прямо на ваше Android планшет або телефон.

Крім цього ви можете використовувати цей додаток і в якості засобу для пошуку торрентів, використовуючи вбудовану в програмі функцію пошуку, а також для завантаження та збереження торрент-посилань з веб браузера або інших додатків.

{LikeAndRead}

Ще мобільний μTorrent дозволить вам підписуватися на RSS канали і відтворювати завантажені файли.

Для того, щоб додаток під час своєї роботи не займало повністю ваш інтернет канал, в ній є опція обмеження швидкості прийому і на передачі даних. Також, ви можете задати час автоматичного запуску μTorrent на вашому планшеті або телефоні.

Незважаючи на те, що програма перебуває ще на стадії бета версії, працює мобільний μTorrent цілком стабільно і не споживає при цьому надмірна кількість ресурсів. Однак, будьте готові, що при завантаженні торрент-файлів на високій швидкості, час відгуку і запуску інших додатків трохи збільшиться.

{LikeAndRead}

Завантажити μTorrent Beta для Android можна в Google Play Маркеті

Завантажити APK файл μTorrent Beta для Android  (1.7 МБ)

{/LikeAndRead}