Team Viewer Андроїд версія програми для доступу до персонального комп'ютера через інтернет


Android версія, популярної програми для віддаленого управління комп'ютером, з'явилася у вигляді бета версії ще восени минулого року, і ось днями Team Viewer став доступний до завантаження в Android market.


Team Viewer Андроїд версія програми для доступу до персонального комп'ютера через інтернетПрограма дозволяє забезпечити повний доступ до вашого комп'ютера або комп'ютерів друзів через інтернет за допомогою Android телефону або планшета, дозволяючи вам повноцінно працювати на комп'ютері, використовуючи екран мобільного пристрою в якості монітора.


Почати працювати з програмою дуже просто, для цього потрібно спочатку завантажити та встановити на комп'ютері клієнтську частину програми, яка підтримує операційні системи Windows, Mac і Linux. Доступна також спрощена версія програми - Team Viewer Quick Support, яка не вимагає установки.

{LikeAndRead}

Після запуску програма повідомить вам ідентифікатор та пароль вашого комп'ютера.

Вам достатньо ввести ці дані в програму на вашому Android пристрої і натиснути на кнопку «Підключитися до партнера»

Team Viewer Андроїд версія програми для доступу до персонального комп'ютера через інтернетПрограма підтримує наступні функції:

- Доступ через інтернет до робочого столу комп'ютерів з операційною системою Windows, Mac і Linux, з можливістю телефонної розмови.

- Підтримка всіх функцій управління віддаленим комп'ютером за допомогою жестів мультитач: емуляція клацань лівої і правої кнопки миші, колеса прокрутки, перетягування файлів і даних, зміна масштабу.

- Підтримку управління за допомогою екранної клавіатури, включаючи функціональні клавіші і клавіші управління, такі як Ctrl, Alt, Windows ®

{LikeAndRead}

- Високий рівень безпеки за допомогою кодування 256 бітного AES шифрування переданих даних і використання 1024 бітних RSA ключів.

- Доступ до комп'ютерів, захищених брандмауером і через проксі-сервер

- Автоматичне регулювання якості зображення на екрані мобільного пристрою

- Можливість передачі файлів, чату і перезавантаження віддаленого комп'ютера

- Зберігання списку віддалених комп'ютерів з можливістю відображення їх онлайн статусу.

- Підтримка роботи на планшетних ПК.

Team Viewer дозволяє досягати відмінну якість відображення робочого столу віддаленого комп'ютера і плавність роботи навіть при використанні 3G з'єднання.

{LikeAndRead}

Програма безкоштовна для приватного використання і завантажити її можна на офіційному сайті Team Viewer.

{/LikeAndRead}