SPB Shell 3D новий користувальницький інтерфейс для Android


У Android market сьогодні з'явилася нова розробка компанії SPB - тривимірна оболонка SPB Shell 3D.


Перше враження, що виникає при вигляді нової розробки - хлопці з SPB потрудилися на славу. До дрібниць продуманий інтерфейс, плавна анімація, нові віджети і все це в трьох вимірах. Мало того що це зручно, це ще й дуже гарно!


SPB Shell 3D новий користувальницький інтерфейс для Android

А тепер трохи докладніше про те, що нам пропонує нова оболонка.

Робота з панелями.

Панелі на екрані розташовуються у вигляді тривимірної «каруселі». Провернувши карусель можна розгорнути обрану панель на весь екран. Ви можете редагувати панелі, додавати і видаляти їх, задавати порядок проходження. На панелях ви можете розташовувати ярлики програм, віджети, ескізи зображень та папки. Перебуваючи в режимі редагування панелей, можна міняти їх колір і назву. Коли панель розгорнута на весь екран, її ім'я і колірна заливка не відображаються. Колір і назва панелі видно тільки в режимі каруселі та режимі редагування.

{LikeAndRead}

Папки

Ви можете вільно переміщати елементи всередині папки, розгортати папку на весь екран і згортати її на панелі до стану ярлика.

Додатки

Коли ви переглядаєте папку з додатками і хочете помістити вибране додаток на робочий стіл, це легко робиться за допомогою тривалого натискання на його ярлик. Додатки, які вже є на робочому столі, позначені значком у вигляді будиночка, тому переглядаючи папку з додатками, ви ніколи не забудете, яке з них ви вже помістили на робочий стіл і якого на робочому столі немає.

Віджети

В оболонці є набір відмінних тривимірних віджетів. Правда в тривимірному вигляді вони відображаються тільки на панелях і поки тільки лише один з них відображається у 3D на робочому столі. Це віджет світового часу, виконаний у вигляді земної кулі, який можна обертати в усіх напрямках.

{LikeAndRead}

Мінуси

SPB Shell 3D працює поки тільки на телефонах і тільки в портретній орієнтації. Підтримка планшетів відсутня. Також відсутня підтримка анімованих шпалер.

Висновки.

Оболонка від SPB це безсумнівно, новий погляд на організацію даних і додатків в операційній системі Android. Інтерфейс вийшов зручний, наочний і інтуїтивно зрозумілий. І, як мені здається, мало в кого не виникне бажання встановити SPB Shell 3D на своєму телефоні.

Відеопрезентація SPB Shell 3D:

{/LikeAndRead}